Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban megbízhatatlan?

Valóban megbízhatatlan?

Figyelt kérdés

A rossmannban vettem tegnap egy predictor terhességi tesztet. 12-13 dpo körül vagyok, es teljesen negatív lett. Ami annyira nem zavarna, de 8-ától késik a menstruációm. 5-6án együtt voltunk a férjemmel. És biztosra tudom, hogy a lányunk is menzesz előtt fogant. Soha életemben nem késett még ennyit csak mikor terhes voltam. Tegnap délután csináltam egy facelle tesztet es iszonyatosan halvány masodik csíkot láttunk rajta. Ez meg totál negatív lett első pisiből. Más is járt már ezzel a teszttel így, hogy terhes volt és mégis negatívat mutatott?

Pár nap múlva úgyis megismétlem és ha továbbra se lesz semmi akkor megyek orvoshoz,hiszen probléma van. Köszi előre is annak aki leírja a tapasztalatát.



2015. jan. 18. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
nem minden esetben mutatja ki a teszt ra 2 hetre a terhesseget . esetleg tedd fel a kepet mind ketto tesztrol
2015. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Próbáltam lefényképezni de nem tudtam, vagy homályos lett nagyon vagy elmosódott, vakuzni is próbáltam. A fényképezőgépemmel nem ment. A telefonomról meg még úgyse. Nem szeretem az okostelefonokat így egy egyszerű telóm van csak. :-)

Olvastam máshol is, hogy másnak is többször nem jó eredményt mutatott. Pedig azért nem az olcsó kategóriába tartozik. Ez érdekel jobban, kinek milyen tapasztalata volt ezzel.

2015. jan. 18. 08:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam így vele, minden teszt pozitív volt már, nem is annyira halvány, az még mindig negatív. Az teljesen kamu, amit ráírnak, hogy 4 nappal előbb mutatja, de nekem még a kimaradt mensi után se mutatta. A Facelle-lel viszont semmi gondom nem volt soha, próbálj esetleg x-epilt, az is elég korán jelzi.
2015. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
X-epil szoktam venni de ugy voltam vele ha el akarom rakni emlekbe vmi normalisabbat veszek. Eszembe nem jutott h esetleg igy jarok. Koszi h irtal. :-) megismetlem hnap megint. Ertelmesebb teszttel. :-)
2015. jan. 18. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:
én elraktam az x-epilt is :D az kimutatta nekem halványan az elején. az ilyen drágábbakat nem nagyon csípem.
2015. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nekem is x-epil meg facelle van elrakva emlékbe. De ha nagyon szeretnél kazettásat eltenni, olyan is van x-epilből a rossmannban, én legalábbis többször is láttam. Majd írd meg, mit mutat a teszt, drukkolok :)
2015. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi. :-). Aranyos vagy. Reggel megirom. Vettem x-epilt ma, majd reggel megcsinalom. Nagyon kivancsi vagyok. Ha igy is negativ bejelentkezek orvoshoz.
2015. jan. 18. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!