Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy nem gondoltatok arra...

Ti hogy nem gondoltatok arra hogy terhessek vagytok? És mivel foglaltátok elmagatokat gyorsabban teljen az idő?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok es ugy varom hogy mar nagyobb legyen a hasam meg latszodjon meg ilyenek es ugy varom a draga babamat :) Minden eggyes napot szamolok :)))

2015. jan. 19. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt idom ezzel foglalkozni :D elfoglalt a sok házimunka , plusz dolgoztam stb. Úgyhogy mire észbe kaptam mar óriás pocakos voltam. Nagyon hamar eljött az idő hogy nagy hasam legyen, meg a szules is pedig túl hordtam 5 napot :)
2015. jan. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is melózok meg háztartást vezetek úgyhogy néha el is felejtem,hogy egy babóca nő bennem. PErsze a rosszullét azért emlékeztet rá elég sűrűn :) 9+2hkm
2015. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha úgy éreztem, hogy csak úgy repül az idő, néha meg türelmetlenkedek, mert már én is nagyon várom, ennek ellenére hamar elrepült 30 hét, sokáig csak annyit vettem észre, hogy már megint orvoshoz kell menni, most meg már alig várom az alkalmakat. De tényleg mintha csak egy hónapja kaptam volna meg a terheskönyvem... :)
2015. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!