Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességetek elején voltatok...

Terhességetek elején voltatok annyira elkeseredve, hogy abosztuszra gondoltatok? Mi lett végül a döntés?

Figyelt kérdés

Abortusz ellenes vagyok, de annyira összejöttek a dolgok, hogy már ez is megfordult a fejemben! :S


Szeretném a babát, nem felelőtlenül sikerült. Tervezett második baba, de most teljesen kétségbe vagyok esve.


2013. ápr. 17. 16:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Mik jöttek össze?Ha terveztétek,most miért nem akarod?

Mesélj,hátha tudunk erőt adni! :)

2013. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%
2-3 hete amikor csináltátok még nem jöttek össze a dolgok?????
2013. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Tervezett gyereknel nem tudom igazán elfogadni, bár az is kérdés, hogy mi az, ami most ellene szól.
2013. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
tervezettnél hogy jön ez így össze pár nap alatt? egyébként nekem soha nem fordult meg a fejemben, akkor sem, amikor egyszer 18 évesen kiszakadt a gumi (akkor nem volt semmi, eseményutáni, de "benne volt a pakliban", és most sem 28 évesen, amikor összejöttek a babák:)
2013. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
nem 2 hete csináltuk meg, és 1 hete kezdődtek a bajok. pl azzal hogy párom nem kap fizetést. Van melóhelye de nem fizetik ki
2013. ápr. 17. 16:18
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
Hát ilyen hülyeség miatt el ne vetesd! Minden meg fog oldódni, majd keres másik munkát!
2013. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
3 hónapja keres új helyet de nincs! :S Sehova nem hívják be.
2013. ápr. 17. 16:21
 8/29 anonim ***** válasza:
82%
Keressen másik melóhelyet, és ne vetesd el!
2013. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
és őszintén, képes lennél emiatt elvetetni? nekem ez azért durva. én 13 hetes vagyok, emlékszem ég az 5., 7. stb. hetekre, hát felőlem mindenkit kirúghattak volna a családból, leéghetett volna a ház, nem is gondoltam volna rá. ha tervezett baba, akkor gondolom minden porcikáddal akarod őt.
2013. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Akár még Te is találhatsz magadnak valami részmunkaidős, könnyebb irodai munkát! Amíg úgy érzed bírod, addig miért ne dolgozhatnál Te is? Vagy van most munkahelyed?


A párod meg keressen ezerrel, mert egy ilyen dolog miatt elvetetni a babát... örök életre megbánnátok!!!!

2013. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!