Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Mi volt az első...

Kismamák! Mi volt az első "tünet" amiből gondoltátok hogy terhesek vagytok? Hány hetesek voltatok akkor?

Figyelt kérdés

Érdekelne, kinek milyen tünetei voltak mikor teherbe estek. Van aki egyből megérzi, van aki csak 3-4 hét múlva.

ezért érdekelne kinél hogy volt :)



2014. szept. 1. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
csak terhesen tudok büfögni :D ez az első terhességemnél derült ki. a másodiknál már azonnal tudtam mi a szitu. 4 hetes voltam, vagy még annyi sem. rosszullét,egyéb tünet csak a 8. hét táján ütött be mind2x.
2014. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tesztelés előtt rosszul lettem miközben tisztába tettem s lányom.előtte nem volt gond.tehát nagyon korán tudtam
2014. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én csak abból tudtam meg h 1 hetet késett a mensim. Előtte én semmit sevéreztem.
2014. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
En dideregtem, a megemeledett hotol. Leellenoriztem a hom, 37 volt, csinaltam tesztet es pozi lett. Akkor voltam a 12 dpo-n, kb.
2014. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt görcsölgettem, amugy sosem szoktam.
2014. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mindent sótlannak éreztem, rengeteg sót szórtam mindenre amit ettem a kávét meg nagyon nem kívántam annak ellenére , hogy én kávéfüggő vagyok. A párom kérte csináljak már egy tesztet mert ez neki gyanús. Erős görcseim voltak és késett is de ez nálam megszokott havi előtt így én teljesen biztos voltam benne, hogy meg fog jönni. A páromnak lett igaza. Ekkor 5 hetes voltam.
2014. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél csak a 6. héttől jelentkeztek a tünetek. A másodiknál már rutinos voltam. Éreztem a beágyazódást, mindenen bőgtem és mindig éhes voltam. Valamint premenstruációs tüneteim voltak. Ez utóbbiak a 3.-4. héten.
2014. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3 nap keses utan teszteltem,akkor az elso meg negativ lett (nem latszott a csik). Utana napokban a folyamatos gyomoreges miatt ujra teszteltem, 1 het keses utan eros pozitivat. :) 20 hkm
2014. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8 hetes terhes voltam, amikor csináltam egy tesztet, mert addig az előző aktuális menstruációtól számítva hol volt vérzés, hol nem, úgyhogy valami gyanús volt. De azt hittem először, hogy meg fog jönni, csak nagyon akadozva. Nem gondoltam, hogy terhes vagyok. A pecsételő vérzéstől eltekintve nem volt tünetem.
2014. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En nagyon koran kezdtem gyanakodni, kb a 6-7.dpo korul, ugyanis akkor ereztem eletemben eloszor femes szajizt, valamint onnantol kezdve kb egy hetig rengeteget hapciztam ok nelkul. Ez nagyon gyanus volt de nem eltem bele magam, tidtam h ez attol meg barmi lehet, h eloszor fordul elo eletemben. A 11.dpo-n minden hajolas-guggolas utani felegyenesedeskor ugy begorcsolt a mehem mint amikor a vadli szokott. Ez meg gyanusabb lett, raadasul aznap este megfekudte a gyomrom a kedvenc baranyos feta sajtos burgerem, es az en gyomrommal soha nincs baj, mindent bevesz gond nelkul. Ejszaka pozi teszttel almodtam, reggel felkeltem, (12.dpo-n) es teszteltem...pozi lett :-) azota mar 15hetes es 2napos kismami vagyok. Ja es a szokasos terhestunetek a mellfeszulesen kivul egyelore teljesen elkerultek :-)
2014. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!