Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lett valami baja a babadnak...

Lett valami baja a babadnak terhesseg alatt, szuletes utan azert mert valamilyen gyogyszert szedtel?

Figyelt kérdés
Ketsegbe vagyok esve. Sorra romlanak a fogaim, s iszonyu fajdalmaim vannak. Ket hete kb minden este vettem be fajdalomcsillapitot(az orvosom megengedte, igaz, nem volt szo arrol, hogy mennyit szedhetek) de ket hete elment kb 20 darab... S most elkezdem forumokon olvasni a gyogyszerrol(algocalmin) es halalra vagyok ijedve, annyira ellenzi mindenki... Nyugtassatok meg, hogy minden rendben lesz.... :( mara kaptam programalast a fogorvoshoz. Faj az osszes fogam s a fuleim... muszaj volt megint beszedjek egy bogyot, mert elviselhetetlen a fajdalmam... Baja lesz a babanak? 29 hetes vagyok...

2015. jan. 19. 02:15
 1/5 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudom a valaszt èn 6 hetesen betoltam egy doboz rubophent meg egy level streptilst egyik se javallott terhesen. de nem lett baja a babanak.

amugy szedtel valamilyen vitamint? csak kivancsisagbol?

2015. jan. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szedek elevitet s magne b6-ot 3x1. Az a baj, hogy ez fajdalomcsillapito, az elso es a harmadik trimeszterben nem szabad szedni, a masodikban kis mennyisegben s rovid ideig... de en naponta szedem mar vagy ket hete... meg mindig faj az egesz arccsontom, fulem, fogaim... ugy latszik nincs hatasa... alig varom uljek a szekbe a fogorvosnal, pedig rettegek...
2015. jan. 19. 03:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, igazából azt senki nem tudja megmondani neked, hogy a gyerekének a terhesség alatt szedett gyógyszerektől lett-e baja, vagy mástól. Az én dokim össze-vissza szedetett velem mindent ilyen-olyan fertőzésekre hivatkozva. A 30. hét felé olyan gyógyszert szedtem, ciprobay a neve, amit a terhesség alatt nem is lehetne a tájékoztató szerint, de a doki csak hajtogatta, hogy ezt be kell venni, mert ez az egy ami használ arra a bacira, amit a szervezetemben találtak. Nem tudom már mit szedtem pontosan, de a ciprobay mellett volt szemicilin is pl. Hangsúlyozom, hogy nem tudom és ma már nem is érdekel, hogy a gyógyszerek miatt van-e, de a kisfiam vese és szívműtétre vár, mindkét szerve rendellenesen fejlődött. Ha erről a gyógyszerről nem írnak túl jókat, kérdezz rá a fogorvostól, hogy mi mást tudsz esetleg szedni a terhesség alatt, ami csillapítja a fájdalmat, de kevésbé kockázatos. Jobbulást Neked!
2015. jan. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a ciprobay

2015. jan. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszeltem az orvossal, megnyugtatott hogy nem lesz semmi baj... Matol kapok helyi kezelest a fogorvosnal, ugyhogy tobbet megprobalom nem szedni... Minden jot kivanok nektek 3. valaszolo, remelem minden rendbe jon veletek...
2015. jan. 19. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!