Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit tesz gyomorégés ellen?

Ki mit tesz gyomorégés ellen?

Figyelt kérdés
Már elviselhetetlen ahogy ég a gyomrom eszem a háztartási kekszet, iszok tejet de semmi már annyira fáj a nyelőcsövem is hogy kész vagyok tőle, már rosszul vagyok ettől,mit lehet ez ellen tenni?vagy szedni?
2015. jan. 19. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem a Salvus víz mentett meg. Megittam reggel és este egy fél deci Salvus vizet és elmúlt a gyomorégés. Nem tudom, hogy éltem volna túl nélküle.
2015. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Rennie vált be, de sok mindent ajánlottak mikor itt megkérdeztem, ha gondolod belinkelem a kérdést, bár ott már más is téma is van.
2015. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egész fahéjat szopogasd az a férjemnek is jó volt és ő is ugyan igy volt mint te.Azóta nagyon ritkán van neki olyankor egyből kap is be egy kis darabot.
2015. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a salvus víz segített. Szörnyű volt az íze, de minden pamaszomat megszüntette.
2015. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Salvus segített rajtam is, épp úgy adagolva mint az első.
2015. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónás víz, ecetes uborka, citromos víz szokott nekem segíteni. Lúgosító tea is jó, sajnos én is ilyen savas vagyok sokszor, nagyon kell vigyáznom, hogy mit eszek. Sokan mondják, hogy az ecet és citrom savas és az nem jó rá, de furcsa módon nekem pont jó, gondolom, emiatt a saját sav termelésem leáll, mert a gyomor külsőleg kap savat, és már nem érzi, hogy termelnie kellene. De ha kekszet eszek, az nekem sem működik.
2015. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a Salvus víz vált be. Behűtve, egy húzásra a kétszer fél deci :)Így ki lehetett bírni.
2015. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tej és a szódabikarbóna vált be, érdekes módon a coca-cola is hatni szokott.
2015. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam a Salvus vizet, aztán a tejet, kólát, de mikor már nem tudtam aludni sem, akkor került képbe a Gaviscon. Azóta semmi bajom sincs! Nekem ez vált be, terhesek is szedhetik (rágótabletta).
2015. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a a kávé hat a legjobban,tej de az csak egy időre!Salvus víz az mindent visz!Bátran ajánlom,nekem nagyon bevált!Olyan 6-7 száz forint körül mozog az ára!Nekem most is ég! xD
2015. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!