Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégés ellen valami...

Gyomorégés ellen valami bevált dolog?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon jött be semmi és néha megőrülök. 35hetes vagyok.

2014. aug. 4. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem salvus víz vált be. Szörnyű az íze, de.használt.
2014. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

szódabikarbóna

túlkép mindegyik erre ajánlott gyógyszerben ez van :-)

2014. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Paraszt_Mári ***** válasza:

Nekem olyan szinten égett a gyomrom h. ha elfeküdtem olyan érzésem volt mintha lenyeltem volna egy pezsgőtablettát...

nem vált be semmi aztán rá kerestem találtam olyat h. reflux étrend na 2 nap alatt rendbe jöttem

2014. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Salvus víz hűtve iszod annyire nem rossz. 39hkm
2014. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én a szódabikarbónáról azt hallottam, hogy terhesen nem szabad. Ezt a Salvus vizet hol lehet kapni? Ezután az étrend után is utánanézek, én se tudok aludni se, annyira ég a gyomrom sokszor.
2014. aug. 4. 20:01
 6/16 A kérdező kommentje:
A vizesedés miatt natrium szegény ásványvizet ihatok csak, ez meg úgy látom tele van nátriummal. Most ilyenkor mi van??? Szénhidrátot se egyek nagyon, inkább gyümit, zöldséget, da ha azoktól meg ég az ember gyomra?? Imádom a paradicsomot, de attól ég a gyomrom, egyébként a túrókrémtől is, a baracktól is, borsótól is, tejtől se lett jobb, mert azt is ajánlották, egyszerűen semmi se akar használni:(((
2014. aug. 4. 20:14
 7/16 anonim ***** válasza:

vizesedésre

egy napig héjában főt sótlan krumpli

másnap tuti ezerszer mész pisilni :-)

és terhesen is lehet !

nekem bevált szépen lement a vizesedés

2014. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
lehet terhesen is szódabikarbónát....
2014. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy dolog vált be: a szülés. :) Akármit próbáltam semmi sem mulasztotta el. Szülés óta nem jelentkezett, szerencsére.
2014. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem most azt mondták, hogy citromot facsarjak ki és a levét engedjem fel vizzel és azt igyam meg. Hogy jó savlekötő! Nem próbáltam de nekem is elég sok a savam, sokszor úgy nyelem vissza és nagyon ég a torkom is olyankor.


Rennie azaz gyógyszert meg nem fogok bevenni kibírom most már!


32 hkm :)

2014. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!