Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye, ha lázam nincs, akkor...

Ugye, ha lázam nincs, akkor nincs lehet komoly bajom, (nyugtassatok meg kérlek! )? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok és nagyon rossz a közérzetem és elkezdtem nagyon félni. Bocsi hogy ilyen parás vagyok, de ugye nem vagyok infulenzás(még sosem voltam). Erős torokfájással kezdődött éjjel + elkezdet fájni a fejem, meg a fülem. Aztán reggelre minden elmúlt(vettem be fájdalomcsillapítót). Viszont nagyon rossz a közérzetem, "nehéz a fejem" és kicsit kellemetlen, ahogy nyelek(nem a torkom fáj, hanem már lejjebb, a nyelőcső, vagy gége, nem tudom mi) és egész nap csak fekszek, alszok.
2010. febr. 7. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak egy kis torokgyulladás lehet. Az, hogy nincs lázad, nem jelent semmit, attól még érezheted rosszul magad. Én azt javaslom, hogy a patikában kérj valamilyen homeopátiás szert, attól hamar jobban leszel, és a babának sem árt! És persze pihenj sokat! + méz és tea!

Jobbulást!

2010. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenképp orvossal konzultáljál, de ha az influenzától tartasz, megnyugtatlak, hogy nem valószínű, mert az rögtön magas lázzal kezdődik. Legalábbis nekem ezt mondta a dokim.
2010. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű sima nátha, minden tünet erre utal, ha nincs lázad, akkor mézes citromos tea, és ágy, három nap múlva kutya bajod. De szerintem azért a dokidnak szólj, tudjon róla, és esetleg ki is mehet hozzátok, hogy rádnézzen, biztos-ami biztos. És mérd gyakrabban a lázad. Jobbulást neked!
2010. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi:)!!!!!!!!!!!! Biztos, hogy nem jutna eszembe ez az infulenza dolog, ha nem ettől lett volna hangos az egész világ még pár hónappal ezelőtt. Féltem a babámat.
2010. febr. 7. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én kb 2 hete voltam igy.Pár napig kezelgettem magam a mézzel,és a citrommal,de nem nagyon használt.Aztán vettem Coryzalia bogyót a patikában,és 2 nap alatt rendbe hozott.Ajánlom próbáld ki nagyon jó,mellette persze sok tea,és pihenés.Jobbulást!25 hetes km
2010. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike, holnap lemegyek a gyógyszertárba valami homeos bogyóért.
2010. febr. 7. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!