Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha netán elhal a baba a 7....

Ha netán elhal a baba a 7. hét környékén, akkor a terhességi tünetek pl. émelygés még meddig jelentkeznek?

Figyelt kérdés
Ha egyik este voltam UH-n és ott egyértelműen élt a baba, aznapig erős émelygés egész nap volt jellemző, másnaptól viszont szinte semmi émelygés nem volt, akkor az jelezhet rosszat? Úgy tudom, a HCG hormon még egy darabig nem tűnik el a szervezetből.
2014. nov. 2. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
amíg meg van a petezsák elvileg megmaradnak a tünetek. de nem biztos , hogy elhalt attól mert nincsenek tüneteid, ne gondolj ilyenekre!
2014. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szívesen gondolok erre, már van egy kislányunk ő a 2. gyerek lenne, és a kislányommal soha nem szűntek meg a tünetek a 12. hétig. Akkor nem is paráztam. Most viszont a doki mintha már előre sajnálkozott volna...eleve kisebb a "baba" , mint lennie kellene, viszont többször is elmondta hogy nincs gond, mert él.
2014. nov. 2. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
tudod, hogy minden terhesség más! biztos később fogant,légy pozitív!! és várom a híreket, hogy mi újság veletek!
2014. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A HCG altalaban 2 het alatt urul ki a szervezetedbol, utana szunnek meg a kellemetlen tunetek, amiket a HCG okoz. Ugyhogy nyugi, vagy szerencsed van es tul vagy a rosszulleteken vagy csak kaptal par ajandek napot, amikor jol vagy (velem is volt ilyen, 2 napig jol voltam, tunetmentes, utana visszajott minden).

Ne izgulj, ha a doki szerint el a baba, akkor igenis rendben van!! :)

2014. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, aranyosak vagytok :-) ma sem igazán jelentkezett a rosszullét, pedig nagyon örülnék neki. UH-ra majd csak két és fél hét múlva hívott vissza a doki...
2014. nov. 3. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!