Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-35 hetes kismamak, mennyire...

30-35 hetes kismamak, mennyire aktiv bent a babatok?

Figyelt kérdés

Sokat szokott mocorogni, vagy rugdosni?


Nekem 30. het elott allandoan rugdosott, de azota csak par orankent mocorog. Neha van 1-2 nap amikor egesz nap tombol bent, de egyebkent inkabb estefele erzem vagy ha csuklik.

Ti hogy vagytok ezzel?



2015. jan. 19. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

35+2 hetes vagyok. Nekem eddig nagyjabol ugtanolyan mertekben mozgott. Eddig faros volt. Viszont ket napja ejszaka annyira aktiv volt, hogy szinte fajt ahogy kinyomta magat. Es egesz ejszaka le sem allt. Masnap reggelre "maskepp allt a hasam", szerintem befordulhatott. Azota is sokkal aktivabb mint eddig volt, de nem tudom h ez a befordulassal van e osszefuggesben.

Amugy nekem azt mindta a dokim h a napi 10mozgas meglegyen, ha az nincs meg akkor van csak gond.

Hany hetes vagy pontosan amugy?

Szerintem ne aggodj de azert figyelgesd. Esetleg masszirozd a hasad, nekem arra mindig felenkul, ha amugy lusti is :-)

2015. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Meg az jutott eszembe hogy 30.het ota nekem is mashogy mozgott, mar nincs annyi helye, emiatt is erezheted maskepp. Amugy allitolag minden baba este aktivabb, ugyh az jo ha estenkent erzed ha napkozben nem is olyan sokszor.az a lenyeg h erezd :-)
2015. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem még mindig ugyanolyan élénk, mint eddig volt. Reggel bejelentkezik, a reggeli után is mozog jó párat kb 10 óráig. Aztán fél12 körül ismét nagy mozgásokat hajt végre, délután szinte minden órában van valami mozgás. Este 7 után biztos ébre van, mert mindig elég hosszú és fájdalmas, amit leművel. Éjszaka is vannak kisebb rezzenések, mikor kinyitom a szemem, meg is nyugszom, hogy hát nem veszett el... Csuklás napi 2-3x van.

Eddig 2 lustább napja volt, akkor jól rám is ijesztett.

35+5 hkm

2015. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!