Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13mm es petezsák,4mm-es...

Betty5 kérdése:

13mm es petezsák,4mm-es embriócsomó, de túl nagy szikhólyag,9mm. Volt már tapasztalatotok nagy szikhólyagról? és miért embrió csomó, és nem embrió?

Figyelt kérdés
Hetente járok hétfőnként kontrollra mióta kimaradt a mensesem. Minden héfőn fejlődik, már megjelent az embriócsomó is, ugyan szívhang még nincs, de evvel a szikhólyaggal megijesztett a doki, nektek mi a tapasztalat, kérlek írjatok!!!!

#embriócsomó #nagy szikhólyag
2015. jan. 22. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt találtam neked egy oldalon!


"A szikhólyag átmérőjét fontos megmérni a terhesség korai szakaszában. Ahogy a petezsák, úgy a szikhólyag láthatósága sem garantálja a problémamentes terhességet. Ha kicsivel később még mindig nem látható ultrahangon, akkor az már aggodalomra adhat okot. Az elsőt trimeszterben a hiányzó, vagy szabálytalan méretű, szokatlanul nagy szikhólyag egy lehetséges közelgő vetélést jelezhet."


Sajnálom kedves kérdező, de reméljük a legjobbakat. Én szorítok neked.

2015. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is úgy tudom, hogy max 6 mm-ig jó!:( hányadik hétben vagy?
2015. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hét hetes vagyok
2015. jan. 22. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia.ÉN anno 7 hetes voltam,amikor nagyobb szikhólyagot látott uh-on a doki, nem mérte,csak visszarendelt 10 nap múlva,akkor nálam már embrió volt szívműkodéssel,10 nap múlva már nem volt szívműkodés,elhalt az embrió,missed ab.lett sajnos,műtőben kellett befejezni a terhességet.Szovettan semmit nem mutatott,valószínűleg egy virusfertőzés miatt halt el az embrió. szorítok neked,hogy minden rendben legyen veletek.
2015. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, még írjatok, akinek van valami tapasztalata, reménykedek még, hátha lesz babóm!
2015. jan. 22. 19:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap elvették tőlem missed ab műtéttel.....
2015. jan. 25. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező :( Én ikerterhességgel jártam így, nem indult be a szívük, missed ab lett nekem is, műteni kellett. De azóta 15 és fél hetes terhes vagyok, minden oké, eddig abszolút problémamentes a terhességem, a babám is nagyon jól van, minden értéke tökéletes :) Szóval van remény, ne add fel! Tudom, hogy most nehéz, de fel a fejjel, az ilyesmi nem jellemző, hogy ismétlődne!
2015. jan. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled,kedves kérdező.Tudom,átéltem már sajnos 2 alkalommal is,de bíztatásként írom le,hogy azóta született 2 gyonyorű kislányom,akik most 8 és 3 évesek,és április végére várjuk a harmadik lánykánkat.Vigyázz magadra,szedj vitamint,meg folsavat,és próbálkozzatok amint a doki javasolja,mert műtét után sokkal konnyebb a teherbeesés.Ha bármiben tudok még segíteni,írj nyugodtan.5-os voltam.
2015. jan. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!