Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamák, hogy vagytok?

34 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Kész vagytok a babaszobával, kórházi csomaggal? :)
2015. jan. 22. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. A csomag már két hete el van készìtve,mivel sajna bármikor jöhet a picur. Tehát en sajna mindig várom a holnapot. Szobát még rendezgetjük, mivel 2. gyerek. És most vettünk új szekrényt a ruháknak,hogy mind a kettő gyerek ruhája beleférjen. Meg sajna csak óvatosan rakodhatok. De már nincs sok hátra. És te hogy állsz? Hogy érzed magad?
2015. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én még nem csomagoltam össze, de 0-ás a méhlepény és teljesen zárva vagyok, ugyhogy nem aggodom. Majd jövöhéten.

Nagyon fáradékony vagyok - a héten már nem is mentem dolgozni - de mindennap próbálok megcsinálni itthon valamit.

Babaszoba is dobozokban még ...

2015. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :) nekünk még a babaszoba festése sincs kész, pedig én már annyira csinálnàm... De esküszöm, úgy érzem, rajtam kívül mindenki más úgy fogja fel a családban, hogy hát hol van még március?! Ez nekem olyan fura. Mintha szentírás lenne, hogy ha március 8-ra vagyok kiírva, akkor az úgy is lesz, és hova pörgök előtte. Nem értik meg, hogy de igenis, barmikor megindulhat a szülés mondjuk a 37. hét után, és az mar csak 3 hét!! Én úgy rendezgetném már azt a kisszobát, olyan jól esne a lelkemnek, ha nem csak oda lennének pakolva a cuccok a szoba elé egymás hegyére-hátára... A kislányommal anno mar a 28. héten nagyjából megvoltunk a szobájával, és tök jó volt azt csinosítgatni, ott tenni-venni. Nekem segített a ráhangolódásban. Most pedig úgy érzem, alig van időnk, és kapkodni kell a végén. :( na mindegy, jol kipanaszkodtam magam. :)) egyébként a kórházi cuccot elkezdtem összerakni, persze még csomó minden kell abba is. :) alapvetően tök jól vagyok, utoljára még 3100 volt a méhszáj, és nekem is 0-ás volt a lepény. Viszont az alvás egyre nehezebben megy, ha picit is pisilnem kell éjjel, és arra ébredek, egyből bekeményedik a pocakom, és úgy érzem, rögvest megszülök a wc-ig. :-D Már egyre türelmetlenebb vagyok, jó lenne túl lenni a szülésen, és remélem, legalább olyan sima ügy lesz, mint az első volt. :))

Első, Neked hogyhogy bármikor beindulhat? Nyitva a méhszáj, vagy mi a baj? Ne aggódj, biztos kihúzod legalább a 37. hétig! :)

Második, ez az álomkór egyébként rajtam is rajtam van, pontban délben elálmosodok, és alszom mindif vagy egy órát - nem dolgozom már hála az égnek. :)) biztos a szervezetünk készülődik a virrasztós éjszakákra. :))

2015. jan. 22. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a párom államvizsgája tett be ... jövöhét hétfőn megy, tanul egyfolytában - én meg inkább békén hagyom. Majd jövöhéten már tud segíteni :D

Addig meg mosok-vasalok-takaritgatok, mindig egy-egy adagot.

Csak a feje annyira lent van, hogy nagyon nyom. Jaj, de várom már hogy kint legyen :D


Második

2015. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!