Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok?! Mi lesz?!

Mit gondoltok?! Mi lesz?!

Figyelt kérdés
Holnapra vagyok kiírva de a babuci semmi jelét nem mutatja annak hogy ő már igenis ki akar bújni, pedig a méhlepényre a 36.héten azt mondták hogy már simán lehetne 4fokozatú annyira el van öregedve. A hasam keményedik de ezen kívül semmi, még egy kis görcs se :/ szerintetek holnap be indul a szülés?! Nagyon szeretném mert a báttyám ma utazik ide hogy itt legyen mikor szülök. (Külföldön lakik szóval ritkán látom) és nem nagyon szeretném hogy ne lássa a babót.a hétvégén már szeretnék megszülni. Vagy van valami tippetek?! A bábakoktél semmire nem jó, szeretkezés, nagytakarítás, lépcsőzés...eddig semelyik nem használt. :/

2015. jan. 23. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak találgatni lehet.

Én 3 nappal a kiírt után szültem, és semmi előjele nem volt.

Tudom ilyenkor már nehéz, de sajnos a baba nem úgy érkezik mindig, ahogy szeretnénk.

Én csak türelmet javaslok, meg egy jó meleg fürdőt. :)

2015. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A babák 40 +/-2 hétre születnek.

Nem értem miért vagy kétségbe esve. Ha még 2 hétig bent marad, az is normális.

2015. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyál tonikot!!!
2015. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!