Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arról ha valaki...

Mit gondoltok arról ha valaki úgy lesz terhes hogy azt hazudja védekezik, csak mert gazdag a pasija?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy gerinctelen dolog.

De csak azt lehet átverni, aki hagyja magát.

2013. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Undorító féreg nő, de szerencsére ez hamar lejön mindenkinek.
2013. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én már úgy vagyok ezekkel, hogy nem érdekel. engem nem zavar, hogy a nő hogy számol el magával, az az ő dolga, ne az én pasim legyen az, akivel "becsúszik" neki a baba, és kész :)
2013. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Azt,hogy ismertem ilyen nőt és nagyon ráfázott,mert ugyan nem abortusz lett a dolog vége,hanem keserves gyerektartás ugyanis apuci papíron nem keresett többet nettó 100 ezer forintnál,természetesen a kevés gyerektartás mellé minden hasznos dolgot megvett a kicsinek,de ezzel hála az égnek ki tudta szűrni,hogy anyuci ne ebből járjon fodrászhoz és ne ebből vegye meg a drága parfümöt. Persze ez csak példa,nyilván sok nő máshogy megoldja.
2013. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
azt, hogy elsülhet jól is, de rosszul is. Felnőtt nő, csak tudja, mit kockáztat, ha rosszul sül el.
2013. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ezek a nők egyedül maradnak és sajna az apának sem biztos, hogy annyira szüksége lesz arra a gyerekre vagy apa elfogadja a helyzetet és a gyereket szeretni fogja annyira ,hogy megadjon mindent amire szüksége lesz vagy el is pereli anyától ahogy lehetősége lesz rá. Vagy velük marad ha már így alakult.

De valószínű mem véletlen, hogy védekezne az a pasi. Aki ilyet megtesz az egy szánalmas nő lehet.

Talán át kéne gondolni annak a nőnek, hogy egy beszélgetésből kiderülne, hogy szeretne az a pasi tőle bármit vagy annyira nem gondolta túl.

Engem a párom beszélt rá a babára, bár sokan azt hitték, hogy Én erőltettem. Persze ezek az exei akikkel nem lett közös gyerkőce, csak sajnos ezt híresztelik, de szerencsére a párom nem titkolja ő volt az ötletgazda.

2013. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nagyon gáz....és a nő jelleme egyértelmű. Nem utolsó sorban úgy jön ugye le hogy a pénz miatt vállal gyereket, aki ez esetben eszköz ..
2013. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet sohasem értettem. Mire jó ez? Ha olyan a pasi és nagyon nem akarja a gyereket, úgyis elhagyja az anyját és akkor max. a gyerektartást fizeti! És általában az ilyen emberek nem a valós keresetükkel vannak bejelentve, tehát jó, ha anyuka kap havi 20 ezret. A férjem jogász, több ilyen esetet látott már! Csak a gyerekkel szívja meg ezt is!
2013. aug. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Rolam is ezt gondoltak. De aztan a ferjemnek egy nagyon rossz idoszaka volt. Konkretan elvesztette mindenet es naprol napra eltunk..akkor meg jobban megszerettem ot. Lassan epitgetunk fel mindent es jol allunk igy ujra megkapom hogy csak a penz miatt kell nekem..pedig terhes voltam mikor szo szerint nem tudtuk mibol veszunk kajat masnap..

ha egy no ilyet tesz az elszomorit mert a boldogtalan kisgyermek lebrg a szemem elott aki csak eszkoz es nem valodi szerelembol foggant.

2013. aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!