Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion hüvelykúp használata...

Klion hüvelykúp használata után égő érzés? Hadjam abba a használatát?

Figyelt kérdés
36hetes vagyok és a kenetvétel eredménye miatt kell használnom,de semmilyen erre utaló tünetem nem volt,a folyáson kivül amire a dokim is azt mondta hogy természetes.Tegnap este helyeztem fel és ma reggel pedig amikor kifolyt egy része azóta égő érzést érzek.
2015. jan. 24. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a szituáció volt. Nagyon égő érzés volt. A dokit hívtam, mondta h ez normális. Második már nem volt vészes.
2015. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor nekem kellett hasznàlni azt mondta a dokim higy amikor fel helyezem a kupot , utána kenjem be neogranormonnal ( kenőcs ) vagy bepanten . Igy is volt minden kup után kentem. Igy nem volt égő érzés. Mert ez a kup "savas" irritálja ott a bort ha nem kened :)
2015. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,én is bekentem és nem volt semmilyen irritáló,égő érzés már :)
2015. jan. 26. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2015. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de hol kentétek be? a hüvelyben vagy kívül???
2015. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a hüvely körül,meg úgy "mindenhol" vékonyan,én sudocrem-mel kentem be.
2015. jan. 30. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi,bekentem ;) eddig nem csíp :)
2015. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!