Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes körüli kismamik hogy...

21 hetes körüli kismamik hogy vagytok? Mennyit mozgott ma az Apróság?

Figyelt kérdés
Az én kislányom ma rettentő lusta volt, lassan kezdek is aggódni miatta. Nálatok mi a helyzet?
2010. febr. 8. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

én a 21hét végén járok de nagyon mozog a drága kislányom.Hétvégén voltam tesóm szalagavatóján és majd meg haltam annyira fájt ahogy rugdosott mert megijedt a nagy hangzavartól.de mostanra minden rendben van.

És veled mi a helyzet kedves kérdező?

2010. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én 20+4 vagyok, tegnap nagyon aktív volt a picúr.. de elötte 2 napig.. szinte semmi.. alig alig mutatkozott... érdekes dolog ez.. nem tudom mitől van h egyszer nahyon aktív egyszer meg lustizik egész nap... te hogy vagy?
2010. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm kérdésetek, megvagyok. Bocsi, hogy csak most válaszolok, nem voltam gépközelben.

Az én kislányom is mocorog mostmár, sokat idegeskedtem és biztos azért volt lusta. Mostmár jól elvan odabent! Ő már a 3 gyerekünk lesz, az előző kettő sokkal kevesebbet mozgott, mint ő.

Boldog babavárást nektek!

2010. febr. 10. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!