Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres anyukák! Bővebben lent?

Ikres anyukák! Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Hogy zajlott a terhesség? Termeszetesen lehet szülni? Mikor hogy vásároltatok?


Minden erdekel!


2015. jan. 25. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, engem is érdekelne, kedden leszek 14hetes ikrekkel, nagyon aggódom hogy minden rendben lesz e megmaradnak stb...február 6-Án megyek 4D-re...első terhességem, 22eves vagyok es a családban nincs ikrek...szval minden érdekelne :D
2015. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

20.hetet kezdem holnap. Ez a második terhességem, egyértelmüen nehezebb mint az "egyes". Hamar elfáradok, jönnek ki a viszereim. Pedig nem dolgozom itthon vagyok a 15 hónapos lányommal. Próbálok sokat pihenni. Dokim azt mondta ha befordulnak lehet sima szülés, az első is az volt. Még nem mertem venni semmit. 4kg ot hìztam eddig.

Te hány hetes vagy?

2015. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 évesek az egypetéjű ikerlányaim. Váratlanul jöttek, a kisfiam 1 éves volt, mikor kiderült. 14 hetesen bevéreztem, de semmi komoly szerencsére. Mivel egypetéjűek,mvégg fenn áltt az ikertranszfúzió veszélye, mert vékony volt az elválasztó burok. 36 hetes voltam, amikor este elfolyt váratlanul a magzatvíz, 3/4 6- kor este. 6-ra itt volt a mentő, 6-15-re a kórházban voltunk, 6-30-kor meglettek természetes úton, 1940 és 2250 g-mal. 2 hetet voltak koraszülöttön. Szerencsém volt a szülésnél, de a két korábbi szülésm is hasonló gyors volt. Van Fb-on az Ikresek, illetg Ikres anyukák nvű csoport, itt is kérfdezhettek.
2015. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!