Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miután teherbe estem és...

Miután teherbe estem és biztos hogy babát várok akkor meddig tudunk szeretkezni a párommal amíg a babának nem árt? Hányadik hónapig?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
nem veszélyezteted vele a babát egyáltalán.
2015. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
akár a végéig. ha nem lesztek tiltva a szextől. csak nem most kell majd a vad szexet gyakorolni :)
2015. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

végig, ha megy.

Nekem kb. a 35. hétig volt jó, utána már nem ment.

2015. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akit nem tílt el az orvos valamilyen ok miatt, annak végig lehet. Nekem az utolsó napig működött a dolog, pedig túlhordtam. Sőt, az egész terhesség alatt még jobban kívántam a szexet, valószínű, a hormonok miatt.
2015. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad durvan

Nezz utanna a neten mert azt hiszem nem is szabad minden pozt.vagy kerdezz ra nogyogyaszodtol.de amig o nem tilt el vagy ilyesmi addig szexelhetsz.csak ne vadul! Aze ha nagyon venne akarsz lenni vegig ebbe a temaba akkor jarj majd gyakrabban terhes gondozasra

2015. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En ugy tudom hogy elso 3 honapban es utolso 3 honapbam nem szabad. 12 hetig a veteles miatt. Utolso 3 honap szules megundulas miatt. Bar valaki 38-39-40 hetesen szandekosan azert szexel h hatha megindul :-) en ezeket be tartottam.
2015. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én is azt hittem, hogy a végén már nem lehet, ezért kérdeztem a dokit, hogy meddig. De ő azt mondta nekem, hogy végig.
2015. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egészséges terhességnél az elejétől a végéig együtt lehettek, csak kicsit gyengédebben, óvatosabban...de úgyis érezni fogod, hogy mi fér bele. :)
2015. jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!