Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+1 hetesen 4 mm embrio...

7+1 hetesen 4 mm embrio szívhang nélkül nagyon kicsinek számít? Van még esély, hogy lesz szívhang?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Lehetett később a peteérésed? Teszt mikor lett pozitív? Jó esetben csak később fogant, és akkor még lehet szívhang.

Nekem mensi szerint kerek 7 hetesen 5,4 mm volt az embrió, volt pulzálás már, erre azt mondták, hogy 6+3 hetesnek felel meg, de nekem tényleg később fogant kb. 3-4 nappal, ennyivel hosszabbak a ciklusaim a tankönyvi 28 naposnál. Lehet, hogy nálad is az a helyzet.

2015. jan. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mensi szerint 8+5 hetes vagyok. A 7+1-et a legutolsó együttlétünktől számolom,szóval annál kisebb nem lehet a terhesség. Szilveszterkor csináltam az 1.tesztet,bár érdekes,4-én 4-5 hetesnek írt a fogamzásjelzős teszt.
2015. jan. 28. 01:22
 3/19 anonim ***** válasza:

Hát, ha szilveszterkor már pozi volt a teszted, akkor legalább 4 hetes már kellett, hogy legyél, azóta meg eltelt még 4 hét, ami akárhogy nézem, 8 hetes terhesség lenne. Hát, nem tudom :/ Lehet, hogy rossz a gép, még ebben bízhatsz.

Én nem akarlak elkeseríteni, de hazudni sem, szerintem ez nem fest jól :( 7 hetesen is már 10 mm körül van a baba, az enyém 8+1-nél 15,4 mm volt, a 4 mindkettőhöz elég kevés. De őszintén remélem, hogy csak a gép rossz, és nem látják rendesen. Mikor mész legközelebb? Drukkolok!

2015. jan. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nekem 7hetesen volt 11mm szívhanggal. nem tudom, mikor mész legközelebb? azért ha nem véreztél,nincs még minden veszve,próbálj ne idegesgedni
2015. jan. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2 hete volt 3-szor néhány csepp vér,de az orvos azt mondta,hogy annyi nem számít. Hétfőn megyek majd újta,de az még egy örökkévalóság.
2015. jan. 28. 08:55
 6/19 anonim ***** válasza:
akkor még az orvos szerint is van remény! addig pihenj és ne idegeskedj, ha minden veszve lenne mondta volna,nem szoktak hitegetni
2015. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát sajnos mondták. A vérzéssel nem foglalkoztak,de azóta voltam megint. Missed ab? Vagy később fogant? Ez van a papíron,de én tudom,hogy ennél később nem foganhatott.
2015. jan. 28. 09:05
 8/19 anonim ***** válasza:
hátha csak később termékenyült meg,mondjuk az plussz 3 nap lehet talán. hát nagyon sajnálom,azért remélem nem arról van szó :-(
2015. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok neked kérdező! Én holnap reggel megyek először orvoshoz és kicsit izgulok,hogy minden rendben legyen. Pihenj sokat és ne idegeskedj, ez a legtöbb amit tehetsz!
2015. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 7+1 hetesen,3mm volt az embrió,pulzációval.

Már engem is felkészített előtte az orvos,hogy lehet missed ab. lesz a vége/bár nekem az volt a probléma,hogy sokáig csak üres petezsákot látott a doki/.

Szurkolok,remélem minden rendben lesz!!

2015. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!