Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyósom leszól, amikor vitamin...

Anyósom leszól, amikor vitamint szedek?

Figyelt kérdés

Terhességi vitamint szedek, mert a doki is ajánlotta, már a tervezéskor is, mivel voltak teherbeesési gondjaink és alapból veszélyeztetett vagyok.

Anyósom egyszer meglátta a dobozt és le is szólta, fennhangon, hogy ijjaj, ilyet is szedsz?! - az a hang, mintha luxusból tenném! Azóta is kérdezi hogy szedem-e még azt a "drágaságot"...

Régebben amikor még csak télen szedtem multivitamint, akkor is ugyanúgy leszólta.


2015. jan. 28. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van köze hozzá? Nincs. Gondolom, nem ő fizeti...
2015. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem, én veszem magamnak.

Az a hangnem esett különösen rosszul. Attól, hogy ő nem tartja fontosnak a gyógyszereket, vitaminokat én figyelek rá. (apóst is lebeszéli a vitaminokról pedig 2-es típusú cukros)

2015. jan. 28. 11:32
 3/16 anonim ***** válasza:
Sz.rd le! De komolyan, semmi köze hozzá, mondjon amit akar, olyan hangnemben, ahogy akar...
2015. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen
2015. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
És, mi a kérdésed?
2015. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hogyan reagáljak erre?

Mert amikor mondtam, hogy a baba érdekében szedem, akkor is jön valami leszólás, mintha aranyat ennék, hogy jaj hogy ilyesmikre is van már drágaság...

Vagy csak szimplán irigy, hogy neki nem ilyen volt annó az egész és ha már neki nem jó, akkor másnak se legyen?

2015. jan. 28. 12:21
 7/16 anonim ***** válasza:
Hogy reagálj rá? Tégy úgy, mintha meg se hallottad volna.
2015. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én megmondanám neki hogy ehhez semmi köze, ha továbbra sem hagyja abba akkor kitiltanám a lakásból.
2015. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol vele? Ha most ezen pörögsz, mi lesz akkor, ha meglesz a baba. Hidd el, akkor is mindig más lesz a véleménye. Javaslom, addig gyakorold be a szelektív hallást.
2015. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
"hogy neki nem ilyen volt annó az egész és ha már neki nem jó, akkor másnak se legyen?2 Miért neki mi nem volt jó? A férjednek van valamilyen problémája?
2015. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!