Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyósom leszól, amikor vitamin...

Anyósom leszól, amikor vitamint szedek?

Figyelt kérdés

Terhességi vitamint szedek, mert a doki is ajánlotta, már a tervezéskor is, mivel voltak teherbeesési gondjaink és alapból veszélyeztetett vagyok.

Anyósom egyszer meglátta a dobozt és le is szólta, fennhangon, hogy ijjaj, ilyet is szedsz?! - az a hang, mintha luxusból tenném! Azóta is kérdezi hogy szedem-e még azt a "drágaságot"...

Régebben amikor még csak télen szedtem multivitamint, akkor is ugyanúgy leszólta.


2015. jan. 28. 11:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Eddig ment a szelektív hallás, talán most így az elején érzékenyebb vagyok, remélem visszatér a képességem.


Hát hogy neki dolgoznia kellett amikor terhes volt, én itthonról dolgozok mostmár.

2015. jan. 28. 12:35
 12/16 anonim ***** válasza:
És szerinted anyósod ezért nem díjazza a vitaminodat? Nem gondolom, hogy ilyen nagy dolgokat kell emögött sejtetni. Neki fura, szóvá tette, és ennyi. Nem kell neked semmit erre reagálni. Gondolom nem együtt éltek és nem mindennapi ez a reakció.
2015. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát én abból indulok ki, hogy mivel laktózérzékeny vagyok így laktózmentes vagy más alternatív tejet iszok, és amikor egyszer eljött velünk vásárolni akkor is volt egy ilyen, hogy ihjjaj hogy te csak ilyen drága tejet iszol?? Lefitynálóan, fejet vágva. Azóta amúgy nem jön vásárolni velünk.


Azért mondom ezt hogy értsd milyen.

2015. jan. 28. 13:02
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, a szelektív hallás a legjobb, sajnos nekem sem megy mert azonnal felmegy a pumpa...úgyhogy legalább beszólok ilyenkor:)
2015. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én megpróbálok 10ig eljutni és mosolyogva lesz*rni, kivéve ha az 1-et a 10követi :D
2015. jan. 28. 13:05
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem anyám fikáz a terhesvitamin miatt, mert szerinte felesleges, minek az, ő se szedett, mégis itt vagyunk a húgommal. Én egy ideig nem mondtam semmit, aztán rövidre zártam azzal, hogy ez az én terhességem, az én babám, és én így vagyok nyugodt, nem vagyok kíváncsi a piszkálódásra. Azóta abbahagyta.
2015. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!