Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hallottatok az Xls calorie...

Hallottatok az Xls calorie reducer tablettáról?

Figyelt kérdés
Gondoltam kipróbálom!Ti mit gondoltok? megéri megvenni?
2010. ápr. 19. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! : )


Én adipex párti vagyok, igaz, nem szedtem még, de nekem az jobban hatna... Az édességgel állok hadilábon, nagyon... és azt olvastam, hogy megszünteti a vágyat utána... csodás lenne:D


De erről nem hallottam, ha reklámozzák, nem hiszem, hogy olyan nagy szám lehet. Adiról nem hallottam még a tévében.

2010. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
életmódváltás és sport az nem menő? az ilyen szaroktól csak betegek lesztek
2010. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Nincs csodapirula. Gyakorlatilag az árából én inkább vennék a helyetekben egy bérletet valamilyen edzőterembe. Nem értem az embereket, hogy mi alapon akarnak úgy kinézni, mintha sportolnának, ha nem sportolnak? Na jó, ez már off, kicsit elkalandoztam. Tényleg ne vedd meg, nem azon fog múlni!!!
2010. ápr. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
én már hallottam róla, én is szívesen kipróbálnám, súlytartás céljából. nem tudom,hogy használ-e, de szerintem még mindig sokkal hihetőbb, és egészségesebb, mint azok, amik azt ígérik,hogy akármennyit ehetsz, ha beveszed a bogyót,kockás lesz a hasad. olyan nyilván nem létezik, de szerintem ez még működhet is. azért nyilván oda kell így is figyelni az étkezésre, mivel a zsír EGY RÉSZÉT köti le.
2010. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Állitólag hasonló mint az Alli...de ne ettől várj(atok) csodát.Mozgás és diéta nélkül sz@rt sem ér egyik sem:)
2010. ápr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom, hogy köti meg a zsírt... Kifosod a beled is.. :S én ilyenekkel nem szórakoznék.
2010. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
38%

Február közepe óta nincs fogyasztószer, nem lehet kapni.

Betíltották, úgy beszéltek,mintha nem tudnátok.

2010. máj. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én használom egy ideje. Pont az a jó benne, hogy nem fosod össze magad, nem olyan mint a többi. Ez tulajdonképpen mechanikus alapon működik, nem szórakozik az enzimekkel. Elsősorban súlymegtartásra és a fogyás megkönnyítésére szolgál.
2010. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lehet tőle fogyni. Nem durva, de hatásos. Be merem szedni a munkahelyemen is - nem lesz tőle semmi gyomortünetem vagy ilyesmi.
2010. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az XLS az egyetlen dolog, ami értelmes változást indított el nálam. Ráadásul semmi mellékhatás. Mondjuk nekem kicsit nagyok a tabletták, de elvileg el lehet őket vágni.
2010. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!