Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ki kell mosni a...

Szerintetek ki kell mosni a baba szobájába szánt új plüss falvédőket, zsebes tárolókat, nagyméretű finom plüss játékokat?

Figyelt kérdés
A ruháit,takaróit,stb. természetesen kimosom,a kapott játékait is átmosom majd mielőtt megkapja. De a nagyobb méretű finom anyagúakat is átmossam? Félek mosás után már nem lesz olyan puha tapintású.
2010. febr. 9. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ezen én is sokat agyaltam, mert volt egy rész a Dr House-ban, amikor a csecsemőosztályon meghaltak a kisbabák, mert egy nyanya plüssöket ajándékozott a kicsiknek, amire előtte véletlen rátüsszentett... szóval honnan tudod, hogy a boltban, vagy ahol varrták, a szövetet szőtték ki tüsszentett rá vagy fogta meg esetleg sz@ros kézzel...??? Szóval moss ki mindent. inkább legyen durvább és csúnyább, de a babának biztos ne legyen semmi baja tőle. Használj kímélő mosószert meg programot..vagy esetleg kézzel mosd ki. (Én még a plüss játszószőnyeget is kimostam gépben és semmi baja sem lett...pedig a javasolt 30 fokos víz helyett 40esben mostam)
2010. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindent kimostam, még a plüss állatkát is. A Férjem ki is nevetett érte, de nekem megnyugvás tudni, hogy minden tiszta körülötte.

Tényleg nem lehet tudni, hogy az üzletben ki fogdosta össze, előtte meg mit fogott:(

2010. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ki kell mosni a baba erkezese elott mindent, ami moshato!
2010. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!