Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti miket szoktatok...

Kismamák! Ti miket szoktatok főzni, amit finom is, egészséges is, és nem nagyon hízlal? Pl. ma mi lesz nálatok a menü?

Figyelt kérdés
Itt gondolkodom már este óra hogy mit kellene főzni, de semmit nem jut az eszembe, hátha majd tőletek kapok valami jó ötletet?
2009. máj. 29. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Lecsó virslivel, főzelék, hús salátával...
2009. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én tegnap töltött cukkinit csináltam, ma lehet sajtos-tejfölös karfiolt fogok sütőben csinálni, de még nem tudom pontosan. A rakottkel is jó. De lehet tepsis halat salátával, az is nagyon fini! Ezek nem nehéz kaják ezért szeretem őket. Amit tudok fóliázva sütőben sütök és így kevésbé hízlal!

És persze valami levest, borsóleves egy kis újrépával.


De nehéz mindíg valamit kitalálni! Sokszor nekem is nagy fejtörést jelent!

2009. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
TEgnap lencsefőzelék volt. Ma pedig paradicsomleves, rántott csirkecomb, petrezselymes krumpli.holnap spenótos tésztát csinálok.Vasárnap húsleves, sok zöldséggel, meg valami husit friss zöldsalátval
2009. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Spárgás tejszínes spagetti. :-)
2009. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ajjaj, hát finomak, mind, de még mindig nem tudom, és mindjárt dél..........
2009. máj. 29. 10:50
 6/9 anonim ***** válasza:
En ma zoldpaszulylevest foztem gombas-rizseshussal
2009. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Tegnapról maradt lecsó virslivel,és még délután sütök jó kis házi pizzát.Nem a legegészségesebb,de néha lehet bűnözni.
2009. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sárgaborsó-főzelék fasírttal.
2009. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Saját fogású ponty rántva, petrezselymes újkrumplival és a kertből szedett fejes salátával.
2009. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!