Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatabányai kismamák, kisgyerme...

Tatabányai kismamák, kisgyermekes anyukák vannak itt?

Figyelt kérdés
Ismerkednék kismamákkal, kisgyermekes Anyukákkal, mert sajnos nincs ilyen a környezetemben és olyan jó lenne megosztani a tapasztalatokat,beszélgetni stb. Ptivát üzenetet is írhattok. :)

#ismerkedés #anya #Tatabánya #Tatabányai kismama
2015. jan. 29. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is tatabányai vagyok, 23 hetes kismama :)
2015. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Sziasztok! Én is tatabányai kismama vagyok. Elküldené valaki a csoport címét? :)
2015. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
23 hetes kismama! Nem tudok uzenetet irni neked... Irj ram! :)
2015. márc. 6. 14:35
 14/15 Jenny14 válasza:
Sziasztok! Én is Tatabányán lakom. A kérdés kiírójához hasonló cipőben járok. Férjem Budapesten dolgozik, minden nap est fél 7-re ér csak haza, senkim nincs, mivel másfél éve költöztem ide, 5 hónapos kislány anyukája vagyok, és kijött rajtam egyfajta szülés utáni depresszió. Szükségem van valakire, akivel néha együtt sétáltathatnánk a gyerekeinket, beszélgethetnénk, stb...
2016. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Késő már csatlakozni? Én még nagyon az elején vagyok, de valószínűleg egyedül kell végigcsinálnom az egészet és jó lenne, ha lenne kivel beszélni! A környezetemben nagyon kevesen tudják.


6hkm

2016. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!