Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tatabányai vajúdóba ill....

A tatabányai vajúdóba ill. szülőszobára mit érdemes magammal vinni?

Figyelt kérdés

Szőlőcukor, zsepi, stb?

Adnak hálóinget vagy saját kell? Ilyenkor kell felvenni bugyit betéttel vagy bugyi nélkül kell lenni?

Bármi érdekel ami eszetekbe jut.


2013. márc. 8. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát én semmit nem vittem nem is hiányoltam anyira fáj :( nekem saját hólingem volt a bugyit le kel venni! Hiszen 10 percenként vizsgálnak.
2013. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Még azt szeretném kérdezni, hogy ha állva vajúdsz, akkor jönnek néha feltörölni a tócsát alattad?

Lehet, hogy fura kérdés, de ez lesz az első picim és gondolom néha szivárog közben a magzatvíz vagy valami.

2013. márc. 8. 10:30
 3/15 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel. :)
2013. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
+ még azt is elképzeltem, hogy vajúdás közben sétálok és húzom magam után a csíkot...
2013. márc. 8. 10:37
 5/15 A kérdező kommentje:
2013. márc. 8. 10:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocs, én is "bejelzem magamnak a kérdést, mert engem is érdekel. Pont a tbányai.
2013. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok. Ti hány hetesek vagytok? Én is tatabányai vagyok... :)
2013. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sétálni nem nagyon fogsz, mert végig rajtad van az NST. Engem csak wc-re engedtek ki. Bugyi nélkül voltam, de kaptam papírvattát, azt kellett a lábam közé szorítani.

Enni, inni nem lehet. Semmit, még vizet se.

Hálóinget adnak, rajtam volt zokni is az elején, de melegem volt, levettem. Papucsot érdemes bevinni.

Én hallgattam az elején zenét is.

2013. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hálóinget adnak,papírvattát is,bugyi nélkül kell lenned.Zokni rajtam is volt és persze a mobilomat is bevihettem, hogy a párommal tudjak beszélni, mikor jöhet be.Enni, inni nem volt szabad.Csak a vajúdóban járkálhattam, míg az infúzió zsinórja és az NST-s elért.
2013. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyébként mindenki nagyon kedves volt.A szülésznőnek letelt a munkaideje, de ott marad velem, pedig nem volt megfogadva.
2013. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!