Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a rubeola elleni...

Milyen a rubeola elleni védőoltás?

Figyelt kérdés

Kisbabát szeretnénk és kiderült hogy még nem voltam rubeolás. Mire számitsak.

Elmúltam 3o éves és volt már elhalt terhességem.


2007. okt. 29. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szegény anyukám rubeolás lett a nővéremmel a terhesség közepén, és koraszülés lett belőle. Sok-sok műtéte volt szegénynek. Viszont olyan mint bárki, nem látszik semmi. Csak rövidebb az egyik lába és kisebb is.

Amúgy ez egy jó kérdés, ezt én is meg fogom kérdezni ha megyek nődokihoz. Viszont szívesen elolvasnám ha valaki erről tud is valamit.

2007. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még a tervezett terhesség előtt beolttatod magad,nincs mitől félned, csak azt kérdezd meg,hogy az oltás után mennyi idő múlva vállalhatod a babát. Sok sikert!
2007. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma már oltják a gyerekeket rubeola ellen ,nagyon ritka ez a betegség.De ha akarod kérheted saját magad beoltását is.
2007. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!