Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szobabicikli terhesen? Ugye...

Szobabicikli terhesen? Ugye ezzel nem ártok?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok, eddig teljesen problémamentes, minden a legnagyobb rendben. Sajnos abszolút semmit nem mozogtam az elmúlt években, egyszerűen azért, mert nem volt muszáj, mert vékony vagyok alapból, nem éreztem a késztetést, hogy megmozduljak. Most viszont elkezdett foglalkoztatni a gondolat, hogy nem lenne rossz, ha szülés után nagyjából vissza tudnék alakulni, illetve hogy hogy lesz erőm szülni, ha ennyire tunya vagyok évek óta. Arra gondoltam, hogy tekernék itthon a szobabiciklin. Nyilván nem a legnehezebb fokozaton, nem gyorsan, meg nem rekordok döntögetése lenne a cél, csak szépen nyugisan, hogy mégiscsak megmozgassam magam egy kicsit. Emellett kismamatornát meg sétát gondoltam. Szerintetek ezt lehet? Nem fogok vele ártani?
2015. jan. 30. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem csináltad akkor ne most kezd el. Inkább terhestorna:)
2015. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

nyugodtan biciglizhetsz vegig a terhesseg alatt nem art csak hasznal

Hollandiaban biciglivel menne szulni egy gyerek elol egy hatul kismama nagy pocakkal teker

2015. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Persze utolsó
2015. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyám is biciklizett az utolsó napig mindkettőnkkel, mikor a húgommal volt terhes, ültem elöl a gyerekülésben, de ez azért nem ugyanaz. Anyu egyébként is bringázott minden nap, nyilván nem volt neki megterhelő, hasonló a szitu a holland nőknél is. Én viszont nem bringáztam szerintem már évek óta, így egy kicsit ez más, mert nem vagyok hozzászokva, ezért is kérdeztem meg, hogy vajon lehetne-e gond belőle.
2015. jan. 30. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
140-es pulzushatárt ne lépd túl és folyamatosan pótold a folyadékot! Szobabiciklin az esés esélye is majdnem nulla :)
2015. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
A 20 héttől tilos a biciklizés, kinyílhat tőle a méhszáj.
2015. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyereggel kell biciglizni akkor nem nyilik a mehszaj.

Ekkora butasagot akkor Hollandia a nyilt mehszajak orszaga

ITT Minden kismama biciglizik.!!

2015. jan. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberek!! Itt nem azon van a hangsúly biciglizhet-e, hanem hogy miért terhesség alatt kell nekiállni?
2015. jan. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem 120-szal akar nekiesni annak a bicik(g)linek,fokozatosan nyugodtan lehet.Én pont a terhességem elején szereztem be egy szobabringát,ezt érzem legkíméletesebbnek,nem jár ugrálással,ütődéssel stb.
2015. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!