Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor van peteérés akkor van...

Akkor van peteérés akkor van amikor átlátszó tojás fehérje szerű a folyás vagy később?

Figyelt kérdés
13-án észleltem a fent írtakat 22én volt meg decemberben ebbe a hónapban még nem jött meg.nincs semmi terhes tünetem csak van amikor megjön érzésem van.ma délután azt hittem megjön annyira görcsöltem.Ha 13-án volt peteérésem akkor már meg kellett volna jönnie vagy még nem baj hogy nem jött meg?
2015. jan. 30. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt hívják termékeny nyáknak, igen. A többiben nem marad meg a spermium, nem tápanyag neki és savasabb is. Általában akkor kell együttlenni amikor ilyen a nyák és nyitott a méhszáj. Az ovuláció utána jön, de addigra már fel kell érniuk a petevezetékbe.


Ha 13-án volt ez, akkor már a teszt halványan, de kimutathatja a terhességet.

2015. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, hát bőven belefér az még.

Igen, az volt az.

2015. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha vokt szexualis egyuttlet az altalad peteeresnek gondolt 13 elitt es utan 3-4 nappal vagy azon belul, akor termeszetesen lehetsz terhes.

A tojasfeherjeszeru, nyulos huvelyvaladek jelezheti a peteerest de biztosat nemmlehet ebbol az egy jelbol mondani.

A peteeres utan 12-16 nap (legygakrabban 14) mulva kell megjonnie a menszesznek (ez egy elegge fix hossza a menstruacios ciklusnak az un. lutealis fazis, a menszesz elso napjatol a peteeresig tarzo idoszak sokkal valtozobb, bizonytalan hosszusagu).

Tehat vagy 13+16 = 29-en kell(ett) megjonnie vagy nem 13-an vokt peteeresed vagy varandos lehetsz vagy csak a hormonrensszered kicsit megborult (stressz, betegseg) es kicsit kesik.

Vagy nem kesik mert a peteeresed kesobb volt...

Ha eddig szabalyosak voltak a ciklusaid akkor mihamarabb csinalj tesztet, ha nem akkor valoszinu eleg hetfon tesztelned.

Azert majd irj ide kesobb, akarhogy is lesz, mert masoknak meg erdekes lehet, akik ilyen temaban keresgelnek adatokat.

2015. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom 18-án este nagyon görcsölt a hasam mint akinek mindjárt megjön.hétfőig mindenképp várok.mert lehet hogy 18-án volt.nem tudom olyan fura ami 18-án volt
2015. jan. 30. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!