Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült, hogy veszélyeztetett...

BabaHanna kérdése:

Kiderült, hogy veszélyeztetett terhes vagyok, így pihenésre fogott az orvosom. De van egy két és fél éves kislányom. Volt/van még rajtam kívül valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ti,hogy oldjátok meg a mindennapokat ilyen helyzetben?? Nem akarom,hogy kislányom úgy érezze elhanyagolom,de azt se szeretném,hogy a picur sokkal korábban kibújjon. Köszönöm a válaszokat! 30hkm

2015. jan. 31. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Pár napja nekem is pihennem,feküdnöm kell. Iszonyú nehéz,főleg egy eleven 2 éves mellett.

Férjem segít sokat,de még így is nehéz nem elmosogatnom,felmosnom,stb. Valamit valamiért. Nem szeretnék kórházba kerülni ilyen korán.. :(


30 hetes ikres

2015. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyik?
2015. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Én is így vagyok vele..férjem segít ahogy tud,de nagyon sokat dolgozik. Szüleim Fehérváron laknak mi Pesten,és dolgoznak,de ahogy szabadnaposak jönnek segíteni. Anyósom nem dolgozik már, de tőle se várhatom el,hogy mindennap átjöjjön segíteni,plusz azért szeretnék a kislányommal is foglalkozni ahogy és amennyit csak lehet. De így, hogyan?:-/ Kedves első neked is kitartást.
2015. jan. 31. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Takarítónő?
2015. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisfiammal sokat nézünk mesét,közben feküdhetek. Szerencsére itt van minden játéka,így elvagyunk.

De iszonyú nehéz visszafogni magam..mert sosem voltam lustaság,mindig pörögtem..

Kitartás!

-első-

2015. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!