Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt két hétig antibiotikumot szedtem betegség miatt, közben pont akkor volt meg úgyhogy egy hétig nem szedtem a fogamzásgátlót. Karácsony előtt egy nappal hagytam abba az antibiotikum szedését, karácsony napján pedig elkellett volna kezdenem szedni a fogamzásgátlót de elfelejtettem bevenni mert a páromnál aludtam és nem vittem magammal a gyógyszert. Aznap éjjel szeretkeztünk (csak másnap jutott eszembe hogy a gyógyszert nem vettem be). Másnaptól ugyanúgy szedtem a gyógyszert, most kéne megjönnie de semmi jelét nem látom hogy meg fog jönni. Azonban terhességre utaló jeleket észleltem (korábbi terhességhez hasonlóan), gyakori vizelési inger, pattanások, fáradtság, kisebb alhasi görcsök, kívánósabb vagyok stb. Lehetséges hogy csak bebeszélem magamnak vagy tényleg lehet hogy terhes vagyok? (Nem tudom mennyit számít de a fogamzásgátlót két éve szedem.)

2015. jan. 31. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy egy tesztet el kellene végezni!
2015. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Nem számít mióta szeded, mert nem használod normálisan.
2015. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus esete annak, amikor valaki Saridon mellett lesz terhes.
2015. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetesen lehetsz.

Eleve az antibiotikum szedés után is (!) 1 hétig még kiegészítő védekezést kell alkalmazni, nem csak a szedése alatt.

Plusz: az első héten kihagyott tabletta is ezt indokolta volna!


Mondjuk ennyi tünet egyszerre szerintem fura. Most még max. a pattanások, alhasi görcsök lehetnének aktuálisak, a fáradtság, kívánósság, gyakori vizelési inger csak későbbi szakaszban jellemzőek.

2015. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 31. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt végülis?
2015. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!