Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok, ki az aki most 4 5...

Lányok, ki az aki most 4 5 hetes terhes?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok, tüneteitek, milyen az életetek most? ( Én voltam az aki feltette a ki az aki 30.-ra nem várja kérdést)
2015. febr. 1. 09:26
 1/9 A kérdező kommentje:
4, 5 hetes terhes. :) Arra gondoltam, hogy megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat, hátha ezzel tudjuk segíteni egymást :) Nekem a legdurvább tünet ami most van, hogz 15 percenként picilek, és úgy alszok el esténként mint akit fejbevertek. És hasszurka.
2015. febr. 1. 09:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5+2 hetes vagyok. Van már egy 5 éves kislányom, most várjuk a tesót... Tünetem annyi van, h a mellemmel megszenvedek, fáj, érzékeny, és másfél méretet nőtt. :) Reggel egy kicsit émelygek, de semmi elviselhetetlen. :)
2015. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az alvás az az én gyengém is, bárhol bármikor el tudnék aludni! :)
2015. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma vagyok 4+6. Van már 1 gyerkőc, kistesót várjuk. Egy kicsit fáj a mellem és kicsit szurkál a hasam. Este korábban elálmosodok. Ennyi kb. Én az előző terhességemnél a hányingert és a hányást megúsztam, remélem most is így lesz :)
2015. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor hasonlók. :) Igen a mellem nekem is fáj, de még nem lett nagyobb :)
2015. febr. 1. 11:51
 6/9 kabymaci ***** válasza:
én is 4 hetes vagyok pici émelygés és fáradékonyság. Van egy 16 hónapos kisfiam.
2015. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kabymaci ***** válasza:
anyatanyán van 1 csoport ha van kedvetek csatlakozzatok. írjátok meg email címeteket privibe vagy lépjetek be az anyatanya.hu -ra és ezt a csopit keressétek hogy "2015 Szeptember-októberi babák"
2015. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ohh ez nagyon jó ötlet kösz :)
2015. febr. 1. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 30-31-en kellett volna megjonnie..egyelore nem jott..viszont sajnos ami itthon volt teszt, az hibas volt, igy egyelore semmi sem 100%.. Mint latjatok ejszaka nem alszom, ( :) ) folyton pisilni jarok, de ennyi, mas egyelore nincs.. Van mar egy kisfiam, januarban toltotte be az 1-et. Ugy terveztuk, hogy ne legyen koztuk tobb mint ket ev..remelem sikerult :)
2015. febr. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!