Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. -18. hetes Terhes nők-lány...

16. -18. hetes Terhes nők-lányok, mikor éreztétek a baba mozgását először, milyen volt? Mit éreztetek? A terhesség elején volt hányinger, rosszullét stb?

Figyelt kérdés
Én most léptem a 16.hétbe,első terhességem, és még nem éreztem a picit mozogni. Szerintetek mért van az, hogy nekem soha nem volt hányingerem, rosszullétem az eddigi terhességem alatt?

2014. aug. 25. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amikor terhes voltam a kisfiammal, aki első (és úgy néz ki, hogy egyetlen is) baba volt, őt 18 hetesen éreztem először.

És hányingerem, rosszulléteim a terhességem 7. hete környékén kezdődtek, addig meg csak mellérzékenység, mellfeszülés volt tünetként és ezek engem a hányingert is beleértve az egész terhességemet végig kísérték.

És hogy neked miért nem voltak rosszulléteid? Mert mindannyian mások vagyunk és minden terhesség más és más. Előfordul ilyen is, hogy valakinek nincsenek tipikus tünetei. De ez nem jelent gondot. Neked most éppen ilyen terhességed van, aztán lehet ha lesz következő, ott meg majd nálad is lesznek rosszullétek.

2014. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
En pl. Csak a 19-20.heten ereztem a mozgast először es mondta a dokim,h ez tök normalis...az meg,h nem volt hanyingererd az csak ugy van van aki szerencses es jól viseli en vegig hanytam az elejet es meg kindig savam van..24hkm
2014. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem valahol a 10.het korul volt 2-3olyan ejszakam,amikor az emelygestol nem tudtam aludni. Ennyi. Nem kivanok semmit,nem undorodok semmitol. Nem hanytam. De minden rendben eddig :) en a 16.heten ereztem eloszor. Majd 1-2napig semmi. Aztan megint egyszer,es megint szunet. Eltelt joo 4het mire minden nap elkezdtem erezni. Most vagyunk a kislanyommal 25hetesek,d apa meg mindig nem erzi a mocorgast. :)
2014. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind hármótoknak a választ! :)Igen, az biztos hogy minden terhesség más és más, magamon amit észrevettem az csak a mellem változásai. Szerencsésnek mondanak mások hogy nincs semmilyen rosszullétem. Kérek még választ, véleményt másoktól is!!! :) köszi
2014. aug. 25. 20:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan úgy ahogy neked is szerencsém volt. Már megszületett a kislányom, de soha egy percig nem voltam rosszul szerencsére. Az első mocorgását úgy a 15. hét körül éreztem, de szerintem csak ezért, mert itthon feküdtem, és más dolgom sem volt, mint őt me magamat figyelni. Én azt szoktam mondani, hogy olyan érzés volt mintha valaki éppenhogy hozzám ért volna simogatva egy picikét.
2014. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is otthon vagyok, nem dolgozom már 8.hét óta, és még nem éreztem, de már nagyon várom! :)
2014. aug. 25. 20:49
 7/14 anonim ***** válasza:

Én ma töltöttem a 16.hetet,és szombaton,minta egyszer megbökött volna bentről,nem vagyok benne biztos,de szerintem ő volt!Azóta sem éreztem,talán csak a pillangós bugyborékot!

A 6.héttől a 13.hétig,reggeltől estig rosszul voltam,nem hánytam,de elviselhetetlen volt minden napom!Már sokkal jobban vagyok!Csak néha van hányingerem,de már tudom kezelni!Az első babánk....én sokat szenvedtem az első trimeszterben!

2014. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

En 16 hetesen ereztem eloszor.

A 12-ik hetig nekem voltak rosszuleteim.hanyinger,szedules,ajulas,menstruacioszeru gorcsok,etvagytalansag,derekfajas,mellfeszules...tul sok jutott a jobol :)


De a 2-ik es 3-ik trimeszterben az eg vilagon semmi bajom nem volt..nincs meg most se.csutortokon toltom a 39-ik hetet.Abszolut nyugodt es "unalmas" a terhessegem...leszamitva a baba mozgasait :)

A mai napig eleg aktiv oda bent :)

Szerencses vagy es orulj,hogy nincs hanyingered :)


Jaaa es gratulalok,nekunk is elso babo! ;)

2014. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,én is viszont gratulálok nektek!! Akkor nálatok nemsokára érkezik a baba, nem izgulsz a szüléstől? :)
2014. aug. 26. 13:33
 10/14 anonim ***** válasza:

De nagyon izgulok/félek és várom is már. :)

De a férjemnek nem mondom mert Ő ígyis nagyon félt mindkettőnket.Parázik a szivem helyettem is! :)

Tudjátok már hogy mi lesz?Voltatok 4D-én?

Bár mondjuk mi a 22-ik héten mentünk..Állitolag felesleges korábban :)

2014. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!