Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hány hetesen jelent meg...

Nagy Krisztina Timea kérdése:

Kinek hány hetesen jelent meg a barna csík a hasán? 15 hetes vagyok első babócám de nekem még semmi sem látszik! Ez baj? A 12 hetea barátnőmnek látszuk már nagyon!

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem egyáltalán nem jelent meg :) Semmi bajt nem jelent, ha nem jelenik meg.

Egészséges kisfiam született a kiírt napon.

2015. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél kb a 25. héten, a másodiknál egyáltalán nem volt.
2015. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a két terhességemnél egyiknél sem látszott.
2015. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak valamikor a legvégén, nem tudom pontosan mikor, de akkor is alig látszott. Van akinek egyáltalán nem jelenik meg.
2015. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött elő.
2015. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam mind a két alkalommal szülés után lehetett halványan látni, aztán szépen lassan eltűnt az is.
2015. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még halvány nyoma sem barna csíknak.


A mellbimbóudvar nőtt és picit sötétebb rózsasz. lett, bár az is alig, mert szinte nem is látszódott előtte, de nálam ennyi összesen a bőrre jutó változás, semmi csík vagy hasonló nem jött elő. (ja, szülés előtt pár stria, de már az sem látszik)

2015. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem sem jelent meg barna csík :)
2015. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj? Lehet neked nem lesz csíkod vagy csak később jelenik meg, sose lehet tudni, ez teljesen egyéni. Gondolom más tüneteid sem dettó ugyanolyanok, mint a barátnődnek. :)

Nekem a 22-24 hét körül kezdett látszódni valami, most a 30. hétre már jobban látszik picit, de szerencsére nem olyan erős (én pl. azon szurkoltam, hogy ne jelenjen meg, nekem nem tetszik...na, dehát ezt nem én, hanem a hormonjaim döntik el).

2015. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!