Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem jelent bajt ha a...

Ugye nem jelent bajt ha a baba sokat mozog? Reggel és nap közben be-be jelentkezik, de este például másfél órán keresztül szinte meg sem állt. Ilyen aktív még sosem volt.24 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne aggódj,nincs semmi baj.Az én babám folyamatosan rug-kapált,én sose tudtam megfelyteni mikor pihen,mert gyakorlatilag mindig mozgásban volt,de én nagyon örültem neki, mert igy legalább tudtam,hogy nincs semmi baj.Ne aggódj te sem,de lehetséges,hogy változni fog majd késöbb.

boldog babavárást.

2009. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Néha azért jó viccesek lehetünk , mi, kismamák, kívülről nézve! Mindenen aggódunk. :)

Én 21 hetes vagyok.

Amikor az elején volt hányingerem, azon aggódtam, hogy ugye nem valami vírus miatt van. Amikor meg épp nem volt hányingerem, azon aggódtam, hogy ugye minden rendben a kis bébivel, merthogy nincs hányingerem.

Nekem is mocorog már vagy 5 hete a kis bébim. Amikor nem érzem a mocorgását, azon aggódom, hogy vajon rendben van-e. Amikor meg rengeteget rugdal, akkor meg azn aggódom, hogy ugye nem azért mocorog ennyit, mert valami baj van.


Szóval: szerintem ne aggódj! (Én is próbálok nem aggódni minden hülyeségen, hanem inkább élvezni, ahogy gömbölyödik a pocakom, és hogy minden kollegám mosolyogva néz rám, ha meglát, és mindig mondanak valami kedveset a kismanónkra.)


Egyébként a védőnő barátnőm azt mondta, hogy ilyenkor még sok helye van. Ezért sokat mocorog. Ezért sokat lehet érezni a motgását. De mivel még sok helye van, ezért a kis mocorgást nem mindig érzed. Amikor meg már nagyobb lesz, és szűk lesz bent a hely, akkor már nem úgy és talán nem is olyan sűrűn mocorog majd, de amikor mocorog, akkor majd rúg rendesen. :) De jó lesz az is!



Aggodalommentes babavárást!

21 hetes kismami :)

2009. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem baj! Nekem is nagyon aktív a kislányunk, van olyan nap, hogy szinte meg sem áll :) Meg is kérdeztem a dokimat, hogy ez baj-e, az volt a mosolygós válasza, hogy az a jó, ha sokat mozog. 24 hetesen még elég sok helye van, tud bukfencezni, izegni-mozogni, de innentől kezdve rohamos növekedésnek (hízásnak) indul és egyre kevesebb lesz a helye. A hirtelen rúgásokat felváltják a finomabb furkálások, nyomulások, ilyenkor már csak jobbra-balra tud fordulni. De ez is nagyon jó érzés, sőt! Sokszor kinyomja a fenekét, lábát, csak úgy hullámzik a hasam, van úgy, hogy egész délelőtt vagy délután.

30 hetes vagyok.

Boldog, mocorgós napokat, heteket!

2009. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem a picike vasárnap óta rendetlenkedik, majdnem folyamatosan. Anyósom nyugtat, hogy majd pár hét, és belassul, mert nem lesz helye:)

(volt olyan nap, amikor maratont úszott a kincsem, faltól falig:) én meg nem aludtam két napig, mert már fájt, és én fáradtam bele:))


Boldog Pocakosodást:)

2009. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia!Én is igy vagyok vele.Napközben nagyon ritkán mozog de este aztán bepótol mindent:)néha bekeményedik a pocim is,ahogy kinyomja magát:)első babám és nekem minden élmény új.Most vagyok 22hetes:)
2009. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy az a másfél óra olyan sok??? :) Nekem volt olyan, hogy a kisfiam délután 5 óta éjfélig szinte megállás nélkül adta a műsort! És eddig úgy néz ki, teljesen egészséges! Nekem is nagyon aktív, nagyon ritka, ha nem mocorog annyit! Ne aggódj! Ha meg nem mocorogna ennyit, akkor meg az lenne a baj! :)
2009. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!