Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor most pontosan mennyi...

Akkor most pontosan mennyi idős kismama vagyok?

Figyelt kérdés
A védőnőm szerint szerda a fordulónapom,mert az utolsó menzesz első napja szerda volt(május 7),illetve az uh-os papírok is ezt támasztják alá.Február 14-re vagyok kiírva ami viszont szombat.Akkor jövőhét szerdán leszek 40+0 és 40+3-ra vagyok kiírva?Jól van ez így?Azért is kérdezem mert nem tudom hogy akkor szerdától kell bejárnom a kórházba minden nap ha nem születik meg addig vagy szombattól?!Előre is köszi :)
2015. febr. 2. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megszülsz előbb egy héttel, pár nappal. Nálunk a betöltött 39. héttől kell járni 2 naponta, a 40. héttől naponta.
2015. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt az orvostól kérdezd meg, az egészségi állapotodtól is függ, a helyedben febr. 14-től járnék be.
2015. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már múlt hét óta 3 naponta mennem kell,holnap is megyek.Fogadott orvosom nincs,bár majd jövőhéten biztos mondani fogják hogy mikor menjek magzatvízvizsgálatra.Csak azért kérdeztem mert nekem ez így nagyon fura :P anno a lányommal egy napra esett a kiírás dátuma illetve a fordulónap így akkor ezen nem kellett gondolkodnom :)
2015. febr. 2. 22:00
 4/4 H.Orsolya ***** válasza:
Nekem a fiamnál dettó így volt. Szerda mensi, szombat kiírt nap. A mindennapi kórházi látogatásról kérdezd meg a dokit, hogy akkor mikortól kell menned. Én szerdán szültem és a két kórházi papíron két különböző hét van feltüntetve. De szorítok hogy meglegyen a Pici hamarosan és ne járkálj naponta :)
2015. febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!