Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes várandós vagyok és...

7hetes várandós vagyok és szinte egész nap elkísér az émelygés, mit tehetek ellene, h. kicsit jobb legyen?

Figyelt kérdés
3.baba,de csak a 2.babámmal voltam így,ott megtaláltam mivel tehetem jobbá a gyomrom,most viszont semmi nem használ(keksz,rágó,borsmentatea,kis étkezések többször,pirítós,sós dolgok,mind-mind voltak...)már nem tudom mit egyek-igyak,egész nap itthon vagyok mert folyton rossz a gyomrom :(
2015. febr. 4. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam egyik gyereknél a kolbász/szalámi és hasonló erős fűszerezésű ennivalók váltak be hányinger ellen ill. néha a savanyúságok.
2015. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Na akkor kezet foghatunk!:) szintén 7 hetes vagyok, 3 hete vagy rosszul! Egész napos émelygés, délelőtt többszöri hányás, 2 napja már este is...! Sajnos nekem semmi nem segít! B6- ot már be se veszem, felesleges! Próbáltam most a gyömbért, igaz üdítő formában de halottnak a csók még csak jól sem esik! Tehát gyakorlatilag minden hatástalan! Várom én is hátha van vmi jó ötlete valakinek! Kitartást!!! :))
2015. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hideg kóla, grapefruitos schweppes, édes citromos tea


Nekem most ezek jöttek be, mindegyik hidegen és a margarinos kifli.

2015. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hete vagyok*
2015. febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a jeghideg kola segitett, sajnos csak egy ideig :/ illetve jegkockat szopogattam, az is jol esett. De mindennel ugy volt, hogy csak egy ideig segitett, aztan uj megoldas utan kellett kutakodnom. En meg 16 hetesen is hanytam, a haziorvosom javasolta a sepia homeopatias golyocskakat, csodat nem tett, de mikor csak emelyegtem, rosszalkodott a gyomrom, akkor segitett :)
2015. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Én is 7 hetes vagyok. Engem másfél hete kínoz csak az émelygés, hányinget ami egész napos. Büfögni se tudokez zavar legjobban. Rennie-t szoktam bevenni. Attól kb fél órát jó. Már van egy egy éves kisfiam, vele semmi panaszom nem volt szinte. Most meg...
2015. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kabymaci ***** válasza:

Kedves kérdező. Az anyatanya.hu-n van egy csoport 2015 Szeptember-októberi babák néven ha van kedved csatlakozz.

Próbáld ki a gyönbéres szénsavas üditőket nekem csodát tett.

2015. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. febr. 4. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!