Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December 17. -én volt meg...

Bubuka33 kérdése:

December 17. -én volt meg utoljára a menzeszem. Nagyon szeretnénk babát a férjemmel ezért örültem hogy nem jött meg, viszont a tesztek nem mutatnak semmit. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Január 19. -én kellett volna megjonnie, elég rendszertelen a ciklusom. De 38. Napon mindig megjön. Mostanában az alhasamban szurkalast érzek. Jelenthet ez valamit? Volt már ilyesmi helyzetben valaki? Jövő héten szeretnék menni orvoshoz.

Köszönöm a válaszokat!



2015. febr. 4. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló eset volt a mienk is. Szeptember 13-án volt utoljára vérzésem, októberben nem jött meg (pedig napra pontosan érkezik mindig). A várt időpont után három nappal csináltam tesztet, negatív lett. Egy hét múlva megismételtem, ismét negatív lett. Aztán október 22-én bevéreztem. Azt hittem, beteg lettem, de két napig jött pusztán vmi, az sem a megszokott módon (csak vmi barnás folyadék volt). November 3-án fogorvosnál volt időpontom, és a "biztonság kedvéért" 1-én megismételtem harmadjára is a tesztet. Pozitív lett.

20 hetes terhes vagyok, és már mozgolódik a baba. :)


Szóval... nem akarok hiú reményeket sem kelteni benned, de láthatod, nem mindig mutatja ki a teszt azonnal a terhességet. :)

2015. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ó, és a fájtdalom. Menstruációs fájdalmaim voltak még két hónapig. Amikor meg kellett volna jönnie, rendesen éreztem a megszokott alhasi fájdalmakat.


(Előző válaszoló)

2015. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!