Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Akik a terhesseg...

Anyukák! Akik a terhesseg elején nagyon rosszul voltak mikor múlt el a tünet?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy aki valóban rosszul volt es ez befolyásolta a mindennapjait. 9 hetes terhes vagyok, mar kórházban is voltam 4 napot az örökös hányás miatt. Kérlek írjatok tapasztalatairól. Köszönöm

2015. febr. 6. 11:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A másik ami zavaró a folyamatos alvás. 24bol at alszok 20-at egyszerűen nem bírok felállni. Meddig tart ez az állapot? :(
2015. febr. 6. 11:35
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindet terhességemnél egész napos rosszullét, gyakori hányás, rossz közérzet..... 5.-12-13. hétig.

Semmi praktika nem jött be. Sok víz, gyömbér, B6, cola, mittomén. Semmi nem használt!

Aztán nyomtalanul elmúlt!

2015. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocs, mindkét terhességemnél.
2015. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ugyanígy vagyok bármit csinálok, minden tanácsot meg fogadok semmi :(
2015. febr. 6. 11:43
 5/12 anonim ***** válasza:
14. hét körül múlt el. Addig 24 órás hányinger. Húslevesen és jégkrémen éltem.
2015. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-12 hét között pirítóson és főtt krumplin éltem.
2015. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező együtt érzek veled én is sajnos nehezen bírom. 7 hetes vagyok, és sajnos már 2 nappal ezelőtt még párom mentőt is hívott úgy görcsöltem meg rosszul voltam annyira gyenge voltam nem bírtam felélni sem. már haza engedtek de most se jobb még enni sem tudok csak a gyümölcs tea megy. de remélem már lassan elmúlik. nekem csak a fekvés megy meg hál istennek sokat elalszom, így legalább közben nem érzem rosszul magam, de már sokszor volt hogy hasgörcsre ébredtem. kitartás neked is. csak a célt lásd a szemed előtt.
2015. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már 19 hete küzdők hányással,és egésznapos émelygéssel. Alig tudok bármit is csinálni.szőrnyen érzem magam. Az első terhességem során csak a hasam nőtt, soha semmi bajom nem volt.valóban igaz hogy nincs két egyforma várandóság. Kitartást
2015. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 14.hét után múlt el, onnantól csodás volt minden:)
2015. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hatodik héten kezdtem hányni, onnantól kezdve nem volt megállás kb. a 22 hétig. Egész nap hánytam, a viz sem maradt meg bennem sokszor. volt kórház, sűrgősségi meg minden. Ha meg tudtam enni egy csomag ropit, vagy piritóst, akkor már volt erőm kiszállni az ágyból. Semmi nem segitett, borzalmas volt. A 22 héttől-már tudtam enni ezt -azt aminek nagy részét szintén kihánytam de legalább ettem.Voltak jobb napok, ami azt jelentette hogy nem jött ki semmi, de ilyen a 32. hétig öt nap volt összesen- a kórházi napokat is beleszámolva-de az állandó émelygés akkor is volt. A 32 héttől már csak hányingerem volt csak néha jött ki ez-az.A szülés hozott javulást. Annyira jól esett hogy végre ehetek, hogy mindent felettem amit a látogatók behoztak plussz amit a kórházban adtak azt is.Remélem te nem szenvedsz ilyen sokáig.
2015. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!