Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek utrogestan mellett...

Akiknek utrogestan mellett (3x1) gombas fertozesuk alakult ki, hogy alkalmaztak a kupot, mikor?

Figyelt kérdés
Tudom doki, megyek is, csak kivancsisagbol kerdezem meg.
2015. febr. 6. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Utrogestan szájon át is bevehető (ugyanaz a gyógyszer), ha kúp így bármikor alkalmazható.
2015. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia.en is utrot szedek szajon at..es nekem is kialakult huvely fertozes..hetfon tokton a 8hetet..a dokim.semmit nem adott,azt mondta az elso 12hetbe semmilyen kupot nem szabad a huvely dugni ennek kezelesere..csak a 12heten kezeljuk..a kenetet mar levette hogy tudja mivel kell majd kezelni
2015. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tokton=toltom
2015. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én hüvelyen keresztül alkalmazom, felhivtam a dokim, azt mondta, hogy canesten krém. Jövőhéten megyek hozzá, remélem addig nem lesz semmi baj :/ Lehet, hogy már az utrogestan is irritál, ahogyan kifolyik...nemtudom. Te jobban vagy?! Milyen fertőzésed van?
2015. febr. 9. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!