Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 36. hétben vagyok. A baba...

A 36. hétben vagyok. A baba nyakára van tekeredve a köldökzsinór, nem lesz ebből baj?

Figyelt kérdés
Faros és félek miközben (esetleg) megfordul megfullad. Volt vagy van valaki hasonló helyzetben?
2010. febr. 10. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a száján át lélegzik, így nem tud megfulladni. Nem is lélegzik, kezdjük ott: mindent a zsinóron keresztül kap, oxigént is. A zsinór meg spirális, ellenálló szerkezetű, nem olyan könnyű azt "megtörni". Sok baba születik a nyakára tekeredett köldökzsinórral, egészségesen.


Próbálj meg nem aggódni. :-) (A többi kismamát meg kérem, hogy ne riogassuk szegényt réntörténetekkel.)

2010. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsod!:-) Köszi szépen választ!
2010. febr. 10. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudja megfojtani a zsinór, mert ahogy előttem is írák, nem a száján, orrán vesz levegőt :)) Nekem 3 gyerekem is a nyakára tekeredett zsinórral született. Mindegyik 9/10-es Apgart kapott. Annyiban volt más így a szülés, hogy amikor kibújt a fejük, meg kellett várni, míg a szülésznő letekerte a zsinórt a nyakukról, addig nem nyomhattam :) Szóval ne izgulj, a köldökzsinór nem okoz bajt!
2010. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Azt mondta a doki császár lesz mert nagy is a baba és faros is.
2010. febr. 10. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud megfulladni, ahogy már írták is.

Esetleg a szülést bonyolíthatná, de így, hogy császár lesz, ezzel nem lesz gond.

Én babámon keresztbe- kasul volt a zsinor és jól van :)

2010. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!