Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek vizesedett a lába...

Akinek vizesedett a lába terhesség alatt végig megmaradt vagy elmúlt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a 32. hét körül kezdődött, enyhén, aztán idővel idővel sokkal rosszabb lett. Szülés után jópár nappal tűnt el a dagadás csak.
2015. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bizony, végig megmaradt, bár én végighúztam vele a nyarat, a meleget.

Szülés után kb. 2 hét kellett, mire újra lett bokám. :)

2015. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 28 hettol kezdotott vegig volt es egyre egyre rosszabb rettenetesen durva volt nekem 1 honap utan ment le teljesen 10 kiloval egyutt :-)
2015. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
végig maradt,és kellett 1-2 hét mire lement
2015. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30-32 hét körül kezdődött . Es nagyon durva lett. Gyűrűt elfelejtettem, és 1 számmal nagyobb cipőben fért csak bele a lábam. 15 kg víz volt- rajtam , amikor megszultem másnap reggelre lett bokám :) a vádlisérülése is olyan volt hogy ha megnyomtam az ujjam helye ott maradt fehéren :/ 39 heten 1 nap gyümölcs es víz diétát is kellett tartanom. Es 40+5 re szültem.
2015. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*vádlim
2015. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En pont egy eve szultem.szuleskor 10kg lement rola.(akkor mertem meg mkor hazajottunk a korhazbol)iszonyu vizes voltam.az ujjamra a gyurum a feleig sem ment fel.aztan ugy szepen fokozatosan eszrevetlenul lement mind.
2015. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!