Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akiknek terhesség...

Kismamák akiknek terhesség alatt vérzett sz ínyük szülés után elmúlt?

Figyelt kérdés
Ömlik az ínyemből a vér fogmosáskor es van, hogy csak ugy elindul belöle a vér.
2014. szept. 8. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor múlt el, mikor a pici kb 2 hónapos volt. Viszont van, hogy mondjuk beleharapok egy szendvicsbe és látom a nyomát, hogy vérzik az ínyem. Most 3 hónapos a fiam.
2014. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélnék orvossal, háziorvossal is. Ebből még lehet szülés után is komoly problémád, amikor szoptatni fogsz. Létezik ún. terhességi ínygyulladás, nem tudom,hogy neked az van-e, de lehet, hogy vitaminokra, adott esetben plusz vaspótlásra is szükséged lenne (nem tudom, szedsz-e valamilyen terhesvitamint)
2014. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem szedek vitamint, de sok zöldséget,gyümölcsöt eszek.

35hetes km

2014. szept. 9. 00:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Személyes tanácsom az, hogy szedjél vitamint. Amit leírsz, még nem terhesen sincs rendjén, ijesztgetni sem szeretnélek, de sok koraszülés a fogak rossz állapotára vezethető vissza az anyánál. A beteg ínytől pedig betegek lesznek a fogak is (és fordítva). Ha beindul egy rossz folyamat, utána már nagyon nehéz korrigálni. Jön a hideg évszak is, kisebb a vitaminforrás. Bizonyos dolgokra nagyon szükséged lesz: C, D vitamin, Folsav, Vas, Kalcium, Magnézium.
2014. szept. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ínygyulladásom volt kb 10-37. hétig, hormonális oka van, fogorvos mondta az elején, hogy akkor fog elmúlni és úgy lett, végig jártam 1-2 hetente lézerkezelésre.
2014. szept. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elötte nem volt semmi gond vele ,csak 3-4hónapja kezdődött.
2014. szept. 9. 05:37
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem iszonyúan vérzett a terhesség alatt, fogmosáskor szinte folyt. Szülés után nem sokkal elmúlt teljesen. :)
2014. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lacalut/parodontax + cserszömörcés szájvíz. Ez pont vérző ínyre van.

és sok C vitamnin!

2014. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!