Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. héten a szonográfus...

19. héten a szonográfus szerint kislány. Mennyire vehető biztosra?

Figyelt kérdés
Azt mondta, van rendelője, ahol lehet babamozizni és ő csak ott mond biztosat, gondolom a pénz miatt. De én később szeretnék ilyenre menni, mikor már nagyobb.

2015. febr. 9. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
12 .héten voltunk (babamozin), nem bántuk meg. Aranyos felvételek lettek. A neme 99%ig biztos volt már akkor is (fiút mondtak, az is lett).
2015. febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk 12 hetesen megtippelték, hogy lány, 18 hetesen megerősítették, hogy tényleg lány. Ez mind sima uh volt.

25 hetesen voltunk babamozizni, ott is lányt mondtak, tényleg az lett.


Szóval 19 hetesen igen nagy eséllyel meg tudják mondani a nemét.

2015. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a 19. héten mondták hogy kislány , sima uh n . Másfél eves most a kislànyom :) mi a 28. Héten voltunk 4d n. Apnagyon élvezhető volt, édes kis arca volt. Szépen megmutatta :)
2015. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok!!
2015. febr. 9. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, csak a neme miatt ne menj babamozira, ha későbbre terveztétek. Mi más okokból voltunk tegnap 15+5 naposan 4D-n, és nem mutatta magát, de engem nem izgat. Lényeg, hogy rendben van mindene. Én azzal viccelődöm, amikor kérdezik, hogy legkésőbb a szülőszobán kiderül :D

Boldog Babavárást!


26N

2015. febr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!