Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem bírok a nappaliba menni...

Nem bírok a nappaliba menni már hetek óta. Van egy műbőr kanapé jellegzetes szaggal amit csak én érzek és semmivel nem tudtam eltűntetni a szagot. Ötlet valakitől? 12+1hkm

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

:-)


bocsi de akkor nem menj be oda

vagy kirakod a kanapét, eladod veszel másikat

2012. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a hűtővel voltam így. Kinyitottam és öklendeztem. Férjemnek mondtam takarítsa ki ecettel. Megcsinálta, öklendeztem. Anyunak mondtam segítsem mert nem bírom!!!! Kitakarította ecettel,mosogatószerrel, 2 napig szellőzött. Megjegyzem senki nem érzett büdöset a hűtőből. Visszakapcsoltuk, kinyitottam, öklendeztem. Menthetetlen voltam, röhögött rajtam mindenki. Végülis csak 6 hónapot kellett kibírnom!! Utána újra nem volt büdi a hűtő :D
2012. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem rég költöztünk ide, tök új a kanapé.. szóval nem úgy megy, hogy csak kiteszem, vagy nem megyek be oda.. De igazából bárkinek a házát szagtalanabbnak érzem.. pedig kipróbáltam már mindent... marad a gyomorfelfordulás és öklendezés :(
2012. dec. 29. 14:32
 4/11 anonim ***** válasza:
:) szegeny... nekem pont ugyanugy volt mint a 2. valaszolonak, a huto... pedig semmi romlott etel vagy barmi nem volt benne, de en ereztem akkor is. Ha barmi kellett a hutobol, csakis befogott orral tudtam kivenni. Rajtam is rohogtek, pedig nekem mar nem volt olyan vicces kb 2 honap utan...
2012. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szia! takard le a kanapét egy lepedővel vagy valami naggyal. ami nálunk még beválik, fogj egy fujos flakont, tölts bele vizet és egy kis öblítőt és fujd azzal. ne sokat, csak az illatáért. nálunk ez nagyon bevált. :)
2012. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én csak annyival tudlak bíztatni (most vagyok hatodjára terhes, és mindegyikkel nagyon rosszul voltam a szagoktól), hogy várhatóan hamarosan enyhülni fog a dolog. Az első 3 hónapban a legerősebb ez a szagundor (főleg ismert,otthoni szagoktól, ahogy a többiek is írták), aztán enyhül. A nehezén már túl vagy! Irígyellek is, én még csak 8 hetes vagyok, és a saját hajam "szagától" (vagyis inkább illatától) is rosszul vagyok, bármivel mosom meg. Azt pedig én sem tudom elkerülni... Kitartás!!!
2012. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szió/sziasztok!


11 hetes vagyok, és én sosem tudom mitől van szagundorom. Múltkor a rizs illata hánytatott meg :) Mindig más, nem is tudom melyik jobb. Ha tudod mi undorít el, vagy a meglepi :D

2012. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Öblítőt már régóta nem használok, a hajam illatától pedig én is öklendezek, így általában össze kötöm.. :) A saját kocsimba is undorodva ülök be ha muszáj mennem... szóval múlhatna már. Amúgy napi szintem hánytam is, de már az elmúlt 5 napban nem! Minden elismerésem annak aki így még kicsi gyerek(ek)et tud nevelni... el nem tudom képzelni hogyan! :)
2012. dec. 29. 18:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, nekem még a 1,5 éves kisgyerekem is kellemetlen illatú volt. Büdösnek éreztem a házunkat, a ruhánkat, szegénykémet. Szörnyű egy dolog, amit képtelen vagy irányítani!
2012. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy, hogy ezt mondod! Valóban nem könnyű őket ellátni, amikor ilyen vacakul van az ember. Különösen a kakilás és a hányás (ez elmúlt héten abban is bőven volt részünk,mert elkaptak egy vírust) "eltakarítása" visel meg... :-)

Az ötgyermekes anyuka

2012. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!