Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez nagy baj, hogy nincs még...

Ez nagy baj, hogy nincs még szívhang?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál 6 hetesre becsülte a picit 5,5mm a pici az embriò, de még szívhangott nemlàtot. Csak valami nem egyértelmű pulzálálst. Adot nekem sárgatest hormont dufastont, és azt mondta 3 hétmulva mennyek vissza. De ideges vagyok hogy nemvolt szìvhang. Szerintetek normális igy?

2015. febr. 10. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Szív nélkül nehezen lenne szívhang. Majd a ~8. hét körülre.

6 hetesen még csak pulzálásnak kell lennie.

2015. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De az sincs mindig.
2015. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jajj.. Köszönöm a válaszokat már ma délelött elis pityeregtem magam. Pedig nem vagyok síros, de annyira aggodtam. Meg én azt hittem több hetes vagyok mert december 18 án volt meg utoljára.
2015. febr. 10. 14:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 5,5 hetesen voltam először. Nem volt még szívhang. Azt mondta az orvos, hogy másfél, de inkább 2 hét múlva menjek vissza,akkor már biztos lesz szívhang. Lett is 😊. Nyugi, korán mentél.
2015. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj nagyon sokaknak csak 8 hétnél van
2015. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 5hét6naposan voltam, és csak egy folt volt,szívhang nélkül.CSak azt a szikhólyagot látta, vagy "amit kell". Már nem emlékszem pontosan milyen kifejezést használt.

9hetesen meg volt már szívhang is, meg egy kis babszemnyi baba a pocakomban. :)

2015. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ma voltam legelore nogyogyasznal, 6 hetes vagyok. 7mm es volt szivhangja, halottam ahogyan ver Istenem ez az erzes leirhatatlan :)
2015. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az én picim kisebb még 5,5 mm er. Igazán kicsi már most szeretem.
2015. febr. 10. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nekünk 6+2 hetesen még nem volt megfigyelhető szívhang. 9 hetesen meg már szépen pulzált. :)

Ma pedig már 15+6 hetes kis izgő-mozgó babóca lett. :)

Ne aggódj, ha szeretne jönni ez a csöpp lélek, úgyis jönni fog!! :)


26N

2015. febr. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!