Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik gyerekemet varom de...

Masodik gyerekemet varom de semmit sem erzek. Nincs semmi terhessegi tunetem de ami igazan aggaszt hogy nem erzem szivbol hogy tenyleg gyereket varok. Miert van ez?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A második terhességnél már nincs meg az az izgalom, mint az elsőnél, hogy vajon milyen lesz. Mert már tudod.


Ha nincs tüneted, nem nő a hasad, nem mozog a baba, akkor nincs, ami a terhességedre emlékeztetne.


Ezen ne agyalj. Majd ha már jönnek a 4D-s képek, magzatmozgás, stb., akkor majd megváltozik.


Lényeg, hogy ne problémázz olyanon, ami nem probléma.

Éld rendesen az életed, ahogy eddig.

2015. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány hetes terhes vagy?


Én az elején nem éreztem semmit, furcsa volt.

Most 28 hetes vagyok és minden nap szétrúg a babám. Most már kíváncsi vagyok rá nagyon, és sokkal jobban várom mint az elején. Akkor még el voltam foglalva a nagyobbik lányommal, lekötött a munka meg miegymás. Nem tudtam átélni igazán, hogy újra babát várok. Most viszont, hogy már ilyen aktívan mocorog, egyre kíváncsibb vagyok rá, és egyre jobban előjönnek újra az anyai ösztönök, anyai érzések.


Szerintem, ha tüneted sincs és még kicsi a babád, akkor nehéz átélni, de ahogy telnek majd a hetek és hónapok rájössz, hogy ő is ugyanolyan izgalmas és csodás mint az első gyermeked.

2015. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem se volt tunetem , en orultem neki, meg se fordult bennem h baj van. Elsovel gorcsoltem 2 hetig az aggasztott, 4 honapig hanytam mindennap az aggasztott, most semmi a faratsagon kivul, nyugodj meg es orulj, majd ha megmozdul ujra erzed h anya leszel, nekem is furcsa vokt eleinte masodiknal!
2015. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!