Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok magnézium, és pihenés...

Sok magnézium, és pihenés mellett mégis sokat görcsölök. Doki megnézte a méhszájam, minden rendben még mindig 3000 es értekem van! Mit okozhat még a görcs a méhszáj változásán kivül? 17hkm

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen magnéziumot szedsz?Lehet váltani kéne,mert neked az nem jó!
2015. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

magnezium citrát... 500 mg os

Azért ezt szedem mert tudtommal ez a legnagyobb dozisu a "piacon"

2015. febr. 10. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Megrepedhet a magzatburok.
2015. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kinkretan gyanakodnek a magneziumra. Nekem is volt elso terhessegnel. Elhagytam a mg-t es pikk pakk nem voltak gorcseim. Ha nem kell, ne szedj magneziumot. Az csak akkor kell, ha tenyleg szukseg van ra. Amugy nem szerencses.
2015. febr. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Es ezt honnan tudhatom hogy nem kell a magnezium?
2015. febr. 11. 07:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyu, szerintem total normalis a gorcsolgetes. Persze nem az eros gorcsok, de ha belegondolsz, oruletes tempoban novekszik a meh, benne novekszik a baba, aki mar mozog is eleg sokat, nyomhat itt-ott, a szerveid elmozdulnak, hogy legyen hely, stb, szoval lehet, hogy tevedek, de nem hiszem, hogy kulonosebb aggodalomra ad okot a gorcs, max kellemetlen. En a 16-18. het kozott ugy ereztem, mintha menstrualnek, csak nem folyamatos volt a fajdalom. Mondjuk nekem a magnezium segitett (en magne b6ot szedtem), most 19 hetes vagyok, most is belenyilall neha, de csak par pillanatra, biztosan neked is enyhul majd :) ha a doki szerint minden ok, akkor nyugi :) jobbulast es boldog babavarast kivanok
2015. febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy az elsővel nem volt ilyen... Ezek nem enyhe néha néha fellépő görcsök! Minden nap többször érzem, és nem tompa fájdalom. Tudom hogy normális a görcs de nem ilyen mennyiségben....


Elgondolkoztam azon amit a 3. válaszadó irt hogy lehet a magnézium csinálja... gondolkodom rajta lerakom pár napra mig kiürül hátha elmúlnak a görcsök...

2015. febr. 11. 08:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, ertem :/ akkor probald meg tenyleg azt, hogy ne szedd a magneziumot, hatha tenyleg rendbe hoz
2015. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Tenyleg csak onnan tudod meg, hogy ez e az, hogy elhagyod par napra.

Amugy nem midenhol nyomjak a magneziumot ezerrel. Itt Angliaban pl egyaltakan nem. Ha szuksegunk van extra vitaminra, azt vervizsgalat alapjan irjak fel. Egyebkent nem ertik a magyar kismamak miert akarnak mindenaron extra mg-ot sedni. :)

2015. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én csak azért kezdtem el szedni mert görcsöltem... Viszont visszagondolva volt egy 2 3 nap mikor nem szedtem mert elfogyott, illetve sporoltam nem szedtem annyit hogy birja ki addig mig eljutok a házidokihoz, és akkor nem görcsöltem...

Hát nem tudom majd meglátjuk mi lesz...

2015. febr. 11. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!