Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hét+4 napos terhes vagyok,...

11hét+4 napos terhes vagyok, kicsi barnázás normális?

Figyelt kérdés
tegnap ese együtt voltam a párommal és ma reggel egy nagyon kicsi barnázást vettem észre,van okom aggodalomra? Mert bevallom félek!

2015. febr. 11. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A barnázás sosem normális dolog terhesség alatt. ELmennék orvoshoz.
2015. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
barnázás az vér. ráadásul elég fentről jön, hisz ha a hüvelyedből jönne akkor még piros lenne... mindenképpen menj el orvoshoz és kérj UH-t!
2015. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz lásson. De nyugi, nem biztos, hogy baj van, nálam ugyanebben az időben fordult elő, először piros, aztán barna, igaz kevés. A lepényem mozdult meg, mint kiderült, az okozta, de én is nagyon megijedtem. Azonnali fekvés, és pár óra múlva már csak pici barna volt, elmúlt.

Magnézium, és fekvés, na és doki!

2015. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem normális, nézesd meg orvossal.
2015. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!