Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Akik otthon vannak...

Kismamik! Akik otthon vannak mivel töltik el a mindennapokat? Járnék kismamatornára, de nem tudom, hogy hova érdemes! Kicsit unalmas itthon!

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én igaz nem járok kismama tornára de beosztom az időm bár néha így is nagyon unalmas mivel az elejétől itthon vagyok. Felkelek eszem lemegyek a boltba. Délelőtt netezem aztán főzök és egyéb házimunkák. Délután tv vagy sétálok a barátnőmmel vagy anyukámmal, kikísérem a hugom lovagolni stb. Este 6ra van itthon a párom onnantól együtt vagyunk. Hát kb így telik egy nap. Hol a meleg hol az eső miatt nem tudok kimozdulni ami elég idegesítő. Már mindent megvettem így már amiatt sem kell mászkálni. Már csak várom hogy mikor jön az idő:)

35hkm

2010. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Örülök,hogy legalább te írtál.Én még csak 13 hetes leszek holnap,de elég lassan vánszorog az idő.Én is csinálok minden napra valami rendszert,hogy ne egyen meg az unalom.Te mikor kezdtél el vásárolgatni a picinek?
2010. júl. 28. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, 14 hetes leszek holnap. Tanár vagyok, most nyári szünet van, de az orvosom és a védőnő se ajánlja, hogy visszamenjek dolgozni. Hosszú lesz az idő január végéig, már most unom magam néha. Olvasok, TV-t nézek, sétálgatok, sütök-főzök. A tornán én is gondolkodtam egyébként, nálunk itt Kecskeméten van egy fitness stúdió, ahol heti 3X van terhestorna. Utánajárok, mikortól ajánlják és milyen rendszerességgel, és írok, ha megtudok valamit!
2010. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!